0912 063 4885

لیست قیمت برزنت ترانزیتی

لیست قیمت برزنت ترانزیتی

لیست قیمت برزنت ترانزیتی

لیست قیمت برزنت ترانزیتی را می‌توانید با مراجعه به سایت مشاهده کنید. البته به دلیل نوسان قیمت محصولات مختلف مانند برزنت ترانزیتی، قیمت روزانه از طریق تماس با کارشناسان قابل دریافت است. به هیمن دلیل حتی در فروشگاه نیز قیمت درج نشده است. این پوشش برای بار و پوشش انواع ماشین سنگین مناسب است. وزن کم آن موجب شده است تا از پوشش‌های سنگین فلزی برای این کار صرف نظر شود. طبیعتا این پوشش‌ها نیز مقاومت بالایی دارند. اما برای پوشش بار در حمل و نقل‌های درون جاده ای مناسب نیستند. لیست قیمت برزنت ترانزیتی را می‌توانید از طریق جستجو در سایت به دست آورید. فروش این محصول به صورت رولی یا متری است.

قیمت چادر کانتینری ماشین سنگین

لیست قیمت پارچه ترانزیتی

برزنت ترانزیتی همان برزنت کانتینری است. از این محصول برای تولید و دوخت چادر استفاده می‌شود. شاید بتوان گفت یکی از پرکاربردترین پوشش‌های مورد استفاده در صنایع متنوع همین پارچه است. زیرا در برابر نفوذ آب و یا نور خورشید مقاومت بالایی دارد. همین امر موجب شده است که طرفداران بسیار زیادی داشته باشد. با توجه ظاهر براق این پارچه، طبیعتا از الیاف و مواد اولیه مصنوعی برای ساخت آن استفاده شده است. به همین دلیل معمولا این نوع پوشش‌ها ضد آب هستند. در نتیجه به راحتی می‌توان از آن‌ها برای پوشش سقف یا کالا در شرایط جوی مختلف استفاده کرد.

فروش چادر کانتینری

چادر کانتینری را می‌توانید از طریق سایت خریداری کنید. تمامی ویژگی‌های محصول به همراه مشخصات در کنار محصول درج شده است. به همین دلیل مشتری به راحتی می‌تواند کالای مورد نظر را بررسی کند. همین امر موجب می‌شود که صرفه جویی در وقت و هزینه ایجاد شود. چادرها باید مقاومت بالایی داشته باشند و دارای دوخت استاندارد باشند. همین امر موجب می‌شود که محصول مورد نظر کیفیت بالایی داشته باشد. برای پوشش کانتینر، خاور، تریلی و انواع ماشین سنگین می‌توان از این پوشش استفاده کرد. برزنت ترانزیتی رولی را از طریق سایت خریداری کنید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام