0912 063 4885

لیست قیمت برزنت کانتینری

لیست قیمت برزنت کانتینری

لیست قیمت برزنت کانتینری

لیست قیمت برزنت کانتینری: پارچه برزنت یکی از مقاوم ترین انواع پارچه موجود در بازار است که قیمت ارزان و مناسبی دارد. این پارچه دارای انواع مختلفی است. در صورتی که از الیاف مصنوعی برای تهیه آن استفاده شود، پارچه تولید شده ضد آب خواهد شد. یکی از پارچه های برزنتی آب گریز، پارچه برزنت کانتینری است که به صورت یک رو و دو رو تولید می شود. از پارچه کانتینری برای تهیه چادرهای برزنتی استفاده می شود. برزنت کانتینری در وزن های مختلف 500 و 700 گرمی تولید و در اختیار مشتری قرار می گیرد.

لیست قیمت برزنت کانتینری

خرید انواع پارچه برزنت ضد آب

برای خرید پارچه ضد آب برزنتی باید به بخش فروشگاه و قسمت پارچه برزنتی مراجعه کنید. در این بخش انواع برزنت مانند برزنت شمعی، کانتینری، ترانزیتی، نسوز، پشت نقره ای، نانو ضد آب و …برای فروش با قیمت مناسب وجود دارد. این پارچه ها کاربرد های مختلفی دارند و هر کدام دارای ویژگی و قیمت مخصوص به خود هستند. یکی از کاربردهای اصلی برزنت کانتینری، پوشش کانتینر ها برای حمل و نقل جاده ای است. در واقع این پوشش سبک و مقاوم است. همچنین در برابر نور خورشید و آب و رطوبت مقاومت می کند.

این پارچه کاربردهای زیادی دارد مانند روکش کولر، پوشش دهانه کولر آبی و پوشش بالکن. در واقع در مکان هایی که به یک پارچه ضد آب نیاز است می توان از برزنت کانتینری استفاده کرد.

لیست قیمت برزنت کانتینری

فروش چادر کانتینری

چادر کانتینری با دوخت استاندارد از برزنت کانتینری تهیه می شود. دوخت و کیفیت پارچه تاثیر زیادی در تعیین لیست قیمت برزنت کانتینری دارد. اترس چادر به عنوان تولید کننده پارچه برزنت از سال 1397 تا کنون فعالیت دارد و در این زمینه توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند و مصحولات با کیفیت و ارزان قیمتی را عرضه کند. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه برزنت ضد رطوبت با بخش فروش در تماس باشید.

4.8/5 - (13 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام