لیست قیمت برزنت

لیست قیمت برزنت

لیست قیمت برزنت

لیست قیمت برزنت با توجه به قیمت های روز تعیین می شود. به دلیل نوسانات قیمت برزنت در بازار در حال حاضر قیمت ها در سایت درج نمی شود. به محض ثابت ماند قیمت برزنت، قیمت پارچه برزنت به صورت متری، رولی و عمده نصب می شود. انواع محصولات تهیه شده از برزنت نیز دارای قیمت های مشخص هستند. در آینده جدول مربوط به قیمت ها در وب سایت درج می شود و در صورت ثابت ماندن قیمت، در جدول درج می شود.

لیست قیمت برزنت

قیمت چادر برزنتی

چادر برزنت یکی از محصولات تهیه شده با پارچه برزنت است. همانطور که می دانید برزنت از کرباس و پلی استر تهیه می شود. استفاده از الیاف طبیعی و مصنوعی در برزنت موجب بالا رفتن استحکام بیشتر پارچه برزنتی می شود. انواع چادر مسافرتی مانند چادر نظامی، چادر هلال احمر، چادر معمولی و همچنین  چادر خودرو و ماشین ، چادر کانتینری و ترانزیتی با استفاده از برزنت تهیه می شوند.

الیاف مصنوعی مانند پلی استر موجب می شوند که پارچه برزنت پلی استر در برابر شرایط جوی مقاوم شود. این الیاف موجب می شود که پارچه براق تر باشد و در برابر آب مقاوم باشد. بنابراین در مکان های مرطوب می توان از برزنت استفاده کرد.

لیست قیمت برزنت

قیمت انواع پارچه برزنت

همانطور که گفته شد قیمت پارچه برزنت با توجه به ابعاد پارچه، قیمت روز و کیفیت آن مشخص می شود. انواع برزنت دارای قیمت های متفاوتی هستند. اترس چادر تولید کننده پارچه های برزنتی، چادر های مسافرتی، چادر کانتینری و ترانزیتی می باشد. فروش اینترنتی پارچه برزنت از طریق بخش فروشگاه سایت انجام می شود. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه برزنت با بخش فروش در تماس باشید.

4.6/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام