0912 063 4885

لیست قیمت سایبان چتری

قیمت چتر رستورانی

لیست قیمت سایبان چتری

لیست قیمت سایبان چتری: انواع چتر سایبان با طرح ها و مدل های مختلف تولید می شوند. این محصولات دارای قیمت های متنوعی هستند. دلیل این تنوع قیمت، وجود برندهای مختلف تولید کننده چتر سایبان در داخل و خارج است. در واقع قیمت های تولیدات داخلی و خارجی با یکدیگر تفاوت دارند. لیست قیمت انواع سایبان چتری با توجه به جنس، کیفیت و برند تولید کننده تعیین می شود. به عنوان مثال قیمت سایبان های چتری از 3 میلیون تومان به بالا محاسبه می شود. البته این قیمت برای آفتابگیر و چتر پایه وسط صدق نمی کند. معمولا چتر پایه وسط و آفتابگیر قیمت های پایین تری دارند. بهخ عنوان مثال از 1 میلیون و 700 قیمت انواع چتر سایبان پایه وسط شروع می شود.

خرید چتر برای حیاط

چتر سایبان ایرانی

به طور کلی محصولات ایرانی نیز مانند محصولات خارجی کیفیت مناسبی دارند. به ویژه در حال حاضر برای رقابت با محصولات خارجی تولید کنندگان داخلی کیفیت محصولات خود را بالا برده اند. سایبان چتری تولید داخلی و ایرانی نیز با توجه به شرکت تولید کننده قیمت گذاری می شود. از برزنت مقاوم برای ساخت چتر ان استفاده می شود. این پارچه در برابر نور خورشید و آب مقاوم است. در مورد رنگ آن ممکن است تا حدودی در اثر تابش مستقیم نور خورشید تغییر رنگ بدهد. اما این موضوع قابل حل است و امکان تعویض پارچه وجود دارد.

تغییر رنگ پارچه چتر در مود سایبان های چتری خارجی نیز صدق می کند. برخی از از چترها دارای پایه ای قابل تنظیم هستند که به وسیله آن می توان ارتفاع چتر را انتخاب کرد. اترس چادر به عنوان تولید کننده چترسایبان فعالیت دارد.

چتر باغی پایه کنار

خرید سایبان چتری مقاوم

برای خرید سایبان چتری به بخش فروشگاه اترس چادر مراجعه کنید. در این بخش و در قسمت محصولات پیش ساخته انواع چترسایبان با کیفیت بالا برای فروش به مشتریان عرضه شده است. انواع پارچه های مناسب برای سایبان، صندلی مسافرتی، چادر مسافرتی انواع پارچه های برزنتی و … از دیگر محصولات اترس چادر هستند.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام