پارچه ترانزیتی ۷۰۰ گرمی

محاسن پارچه ترانزیتی 700گرمی

محاسن پارچه ترانزیتی 700گرمی آن قدر بسیار است که در اینجا به تفصیل در مورد آن صحبت خواهیم کرد. این پارچه برزنت به مانند سایر برزنت های ترانزیتی از استحکام و دوام بالایی برخوردار می باشد.

مجموعه اترس چادر اولین و بزرگترین عرضه کننده انواع محصولات برزنتی و مسافرتی مانند: چادر برزنتی، چادر برزنت، پارچه برزنتی، پارچه برزنت و محصولات مسافرتی در ایران است.

پارچه برزنتی از کجا بخرم؟

پارچه برزنتی از کجا بخرم؟

پارچه برزنت ترانزیتی 700گرمی یکی از پارچه های قوی و پر طرفدار در صنعت نساجی می باشد. این برزنت ترانزیتی 700گرمی  نسبت به  نوع 500 گرمی آن سنگین تر می باشد. از محاسن پارچه ترانزیتی 700گرمی میتوان ضد آب و رطوبت بودن آن اشاره کرد. این پارچه دارای ضخامت بیشتری نسبت به سایر برزنت های ترانزیتی می باشد. و طوری طراحی شده که در برابر بارش های شدید میتوان به عنوان عایقی درجه ی یک از آن نام برد. در حمل و نقل های جاده ای برزنت 700گرمی نامی آشنا و پر کاربرد می باشد. در اینجا حسن های برتر این برزنت ترانزیتی را نام میبریم:

  • مقاومت بالا در برابر تشعشعات خورشیدی
  • ترکیب عایق گونه ی آن در برابر نفوذ مایعات
  • دارای کیفیت بالا با وجود قیمت بسیار مناسب

رنگبندی پارچه ترانزیتی 700گرمی

رنگبندی پارچه ترانزیتی 700گرمی متنوع می باشد. ما می توانیم براساس سلیقه، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنیم. در انواع رنگبندی این برزنت به هیچ عنوان افت کیفیت را نخواهیم دید. این پارچه ی ترانزیتی 700گرمی کاربرد های فراوانی دارد. در سوله و انبارها میتوانیم از آن به عنوان یک پوشش مناسب سقفی استفاده نماییم. کاور محصولات کشاورزی، پوشش محافظ برای ماشین آلات و دستگاه های صنعتی از دیگر مصارف استفاده ی این برزنت مستحکم می باشند.

این پارچه به راحتی راه نفوذ پرتوهای خورشیدی را سد می نماید. در حوزه ی صنعت و کشاورزی این مورد میتواند یک امتیاز بالا برای یک پارچه ی برزنتی مطلوب محسوب شود.همین امر دلیلی برای استقبال بی نظیر از این پارچه ترانزیتی 700گرمی می باشد. محصولات کشاورزی را با کاور کردن توسط این برزنت قدرتمند، میتوان از گزند بسیاری از آسیب ها در امان نگه داشت. البته پارچه های برزنت با وزن های مختلفی چون 700گرمی، 500گرمی، 300گرمی ،150گرمی در بازار موجود می باشند.

مواد تشکیل دهنده ی برزنت ترانزیتی 700گرمی نخ پنبه ای و پلی استر می باشد. وجود پلی استر در پروسه ی تولید این محصول عامل اصلی نفوذ ناپذیری  بالای آن در برابر رطوبت می باشد.

فروش برزنت ترانزیتی 700گرمی

فروش برزنت ترانزیتی 700گرمی در نمایندگی های مجاز آن صورت می پذیرد. این برزنت به علت وزن و ضخامت بالاتر نسبت به سایر برزنت ها از میزان مقاومت بیشتر هم برخوردار می باشد. از دلایل عمده ی همین استقامت به کار بردن الیاف بیشتر در فرآیند تولید می باشد. قطعا مقداراستفاده ی بیشتر از مواد اولیه در تولید یک محصول تاثیر مستقیم بر قیمت آن در هنگام فروش می گذارد.

با وجود تمام این صحبت ها ، ممکن است که ما مبلغ بیشتری در هنگام خرید این محصول هزینه کنیم ولی با توجه به دوام بالای آن در بلند مدت متوجه خرید مقرون به صرفه ی خود خواهیم شد. به قولی خرید یک محصول درجه یک با قیمت بالاتر بهتر از هزینه کردن مکرر برای محصولات بی کیفیت با قیمت پایین تر می باشد.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید