0912 063 4885

مرکز خرید پارچه برزنت

مرکز خرید پارچه برزنت

مرکز خرید پارچه برزنت

مرکز خرید پارچه برزنت با توجه به وجود انواع این پارچه، تنوع بسیار بالایی دارد. مثلا برزنت کانتینری یکی از پرفروش ترین انواع پارچه است. این پوشش معمولا برای روکش کامیون و کانتینرها کاربرد بیشتری دارد. اما کاربردهای بی شمار دیگری نیز دارد. معمولا مقاومت یک پارچه به ترکیبات و متریال مورد استفاده در آن بستگی دارد. گاهی برای مقاومت بیشتر از موادی مانند پلی استر استفاده می‌شود. این ماده موجب می‌شود که پوشش مورد نظر کاملا ضد آب شود. همین ویژگی سبب استفاده از آن برای روکش سقف و یا پوشش چتر انواع چتر سایبان می‌شود. مراکز فروش معمولا تنوع بسیار زیادی دارند. در نتیجه انواع متنوعی از محصولات ارائه می‌دهند. فروش اینترنتی انواغ پارچه برزنت نیز از طریق سایت انجام می‌شود.

برزنت 3 لا 6 لا

خرید پارچه برزنتی برای پوشش سقف

شما می‌توانید برزنت را برای پوشش سقف به کار ببرید. در مرکز خرید پارچه برزنت نیز انواع مختلف آن به فروش می‌رسد. مدل سقفی باید کاملا ضد آب باشد و در برابر نفوذ آب به داخل جلوگیری کند. گاهی یک پوشش برای مقاوم تر شدن به صورت دو رو طراحی می‌شود. البته ضخامت پارچه نیز در بسیاری از مواقع روی مستحکم بودن آن تاثیر دارد. شما می‌توانید برای سقف های اسپیس فریم از این نوع استفاده کنید. سبکی پارچه برزنت موجب استفاده بیشتر از آن شده است. گاهی یک پوشش سقفی را می‌توانید برای پوشش کالا یا موارد متفاوت استفاده کنید.

پارچه برزنت سبک

مرکز فروش برزنت در تولیدی

تولیدی برزنت به عنوان یک مرکز خرید معتبر به شما پیشنهاد می‌شود. چادر برزنتی را می‌توانید با دوخت مناسب در این نوع مراکز خریداری کنید. قیمت هر مترمربع برزنت نیز کاملا ارزان و مطابق با قیمت روز است. در نتیجه برای پوشش کالا یا بار می‌توانید این پوشش را به صورت متری خریداری کنید. با خرید برزنت می‌توانید از آن برای مصارف گوناگون استفاده کنید. یک پوشش مقاوم می‌تواند کیفیت بسیار بالایی در برابر نور خورشید یا رطوبت داشته باشد.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام