0912 063 4885

مرکز فروش زیرانداز مسافرتی

زیرانداز جاجیم

مرکز فروش زیرانداز مسافرتی

مرکز فروش زیرانداز مسافرتی: زیرانداز مسافرتی در تولیدی و مرکز فروش این محصول تولید می شود. اترس چادر به عنوان تولیدکننده انواع زیرانداز فعالیت دارد. به عنوان مثال زیراندازهای حصیری، زیرانداز فوق سبک و جاجیم از نمونه های زیراندازهای تولید شده هستند. انواع زیرانداز با سطح نرم موجود است. یکی از ویژگی های این محصولات، قیمت کم آن است. قیمت ارزان در کنار کیفیت بالا موجب شده است، فروش زیرانداز بسیار بیشتر شود. البته سایر محصولاتی مانند چادر مسافرتی، صندلی تاشو، چتر سایبان و … نیز در این مجموعه تولید می شوند. برای اطلاع از قیمت انواع محصولات با بخش فروش در تماس باشید.

زیرانداز مسافرتی سبک

تولیدی زیرانداز مسافرتی

در تولیدی زیرانداز مسافرتی، انواع زیرانداز به متریال مختلف به فروش می رسد. در مرکز فروش زیرانداز می توانید محصول با ویژگی های مختلف را خریداری کنید. مثلا زیرانداز حصیری بسیار مقاوم است و به عنوان یک زیرانداز ضدآب شناخته شده است. این محصول خس و خاشاک را به خود جذب نمی کند. به همین دلیل برای مکان های مختلف قابل استفاده است. یکی دیگر از زیراندازها نیز، زیرانداز مسافرتی سبک است که با متراژهای مختلفی تولید می شود. این زیرانداز نرم و سبک و دارای وزن بسیار کمی است. به همین دلیل برای مسافرت گزینه بسیار مناسبی است.

یک نوع زیرانداز نیز با نام زیرانداز جاحیم تولید شده است. این محصول از الیاف طبیعی ساخته نشده و از الیاف مصنوعی برای ساخت آن استفاده شده است. اما از نظر کیفیت، نرمی و … بسیار مناسب است.

زیرانداز حصیری 12 متری

قیمت زیرانداز سفری

قیمت زیرانداز با توجه به نوع آن، کیفیت و متراژش تعیین می شود. در واقع گنجایش زیرانداز تاثیر بسیار زیادی بر قیمت آن دارد. مدل حصیری نیز به صورت متری به فروش می رسد. بهتر است برای سفر، طبیعت گردی و کوه نوردی از یک زیرانداز با وزن کم استفاده شود. زیراندازهای سبک را به راحتی می توان جابه جا کرد. همچنین در صندوق عقب خودرو جای داد.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام