0912 063 4885

مرکز پخش برزنت کانتینری

مرکز پخش برزنت کانتینری

مرکز پخش برزنت کانتینری

مرکز پخش برزنت کانتینری به عنوان تولیدی فعالیت دارد. تولیدی معمولا از نظر قیمتی نیز محصولات را ارزانتر از سایر فروشگاه ها به فروش می‌رساند. برزنت کانتینری یکی از پرفروش ترین انواع پارچه است که علاوه بر کاربرد در چادر و پوشش کالا در صنایع مختلف نیز قابل استفاده است. به دلیل استفاده از آن در پوشش کانتینر به این نام شناخته شده است. در نتیجه شاید برخی تصور کنند که تنها کاربردش همین است. این پوشش به عنوان یک پارچه ضد آب، بهترین گزینه برای استفاده برای پوشش تریلی، کامیون و انواع وسایل نقلیه سنگین است. معمولا برای دوخت چادر خودروهای سواری از برزنت معمولی استفاده می‌شود.

مرکز پخش برزنت کانتینری

فروش انواع چادر دوخته شده کانتینری

پارچه کانتینری با نام ترانزیتی نیز در بازار به فروش می رسد. این پوشش در برابر نور خورشید نیز بسیار مقاوم است. به گونه ای که از عبور نور به داخل جلوگیری می‌کند. این ویژگی برای بار مواد غذایی بسیار اهمیت دارد. زیرا ممکن است غذا ها در اثر تابش نور خورشید فاسد شوند. چادر کانتینری کاربردهای بسیار زیادی دارد. مرکز فروش پارچه کانتینری در تهران و کرج قابل مراجعه به صورت حضوری است.

چادر معمولا باید دارای دوخت استاندارد و مناسب باشد. زیرا در اثر یک دوخت نامناسب، پوشش دچار آسیب خواهد شد. در نتیجه نمی‌تواند از کالای مورد نظر محافظت کند. با خرید برزنت کانتینری به صورت آنلاین می‌توان در هزینه ها صرفه جویی کرد.

مرکز و تولیدی پخش برزنت کانتینری و ترانزیتی

برزنت کانتینری یا ترانزیتی طبیعتا در حمل و نقل جاده ای و برای پوشش وسایل نقلیه بیشترین کاربرد را دارد. در نتیجه به دلیل سبکی این پوشش برای روکش کالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. تولیدی انواع این نوع پوشش با الیاف مصنوعی را با قیمت ارزان به مشتری ارائه می‌دهد. همین امر موجب میشود که بیشتر افراد برای خرید آن به مرکز فروش مراجعه کنند. پارچه ترانزیتی نیز با کیفیت بالا در دسترس است. این نوع پارچه به صورت اینترنتی و آنلاین قابل خریداری است. لیست قیمت برزنت کانتینری در سایت موجود است.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام