0912 063 4885

مرکز پخش چادر برزنت

پارچه برزنت کرم

مرکز پخش چادر برزنت

مرکز پخش چادر برزنت انواع پارچه و چادر را با قیمت تولیدی عرضه می‌کند. این مجموعه در تهران، کرج و فردیس شعبه های مختلفی برای ارائه انواع پارچه های ضد آب دارد. پارچه برزنت یکی از بهترین پارچه های موجود در بازار از نظر قیمت و مقاومت است. به دلیل افزایش قیمت این پارچه به صورت روزانه، بهتر است از تولیدکننده پوشش های مورد نظر را خریداری کنید. یکی از ویژگی‌های این محصول، کاربرد گسترده آن است. همین امر موجب شده است که قیمت آن به صورت روزانه تغییر کند. گاهی این محصول با قیمت های متنوعی در بازار به فروش می‌رسد. به همین دلیل مرکز پخش چادر برزنت آن را با قیمت ثابتی ارائه می‌دهد. این پوشش برای دوخت چادر مسافرتی و خودرو کاربرد بیشتری دارد.

مرکز پخش چادر برزنت

نمایندگی فروش چادر برزنت

نمایندگی فروش چادر برزنت معمولا محصولات را با قیمت مناسب ارائه می‌دهد. دوخت این چادرها باید استاندارد باشد. در صورتی که دوخت کیفیت مناسب نداشته باشد، بعد از مدتی محصول مورد نظر دچار آسیب خواهد شد. برزنت کانتینری، ترانزیتی، شمعی و … همگی در یک مجموعه به فروش می‌رسند. اما این پوشش‌ها کاربردهای متنوعی دارند. مثلا برزنت نسوز در مکان‌ هایی که در معرض حرارت هستند، استفاده می‌شود. مثلا در دوخت لباس ‌های ضد آتش از آن استفاده می‌شود. فروش محصولات مختلف با قیمت تولیدی و ارزان انجام می‌شود.

مرکز بخش پارچه برزنتی ارزان

برزنت ارزان را نیز از مرکز پخش می‌توانید تهیه کنید. معمولا این محصول تولید داخل است. اما برند های مختلف خارجی نیز نسبت به تولید این پارچه اقدام می‌کنند. یک چادر ضد آب معمولا با کیفیت بالا در رنگ‌های متنوع عرضه می‌شود. پارچه برزنت دوخته شده معمولا دارای دوخت مناسب است. ارزان بودن یک پارچه در بیشتر مواقع به دلیل کیفیت آن نیست. گاهی یک جنس با کیفیت پایین نیز با قیمت ارزانی ارائه می‌شود. برزنت کاربرد های متنوعی دارد.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام