0912 063 4885

مرکز پخش چتر سایبان

مرکز پخش چتر سایبان

مرکز پخش چتر سایبان

مرکز پخش چتر سایبان معمولا محصولات مختلف را با قیمت کمتری به مشتری عرضه می‌کند. به همین دلیل اغلب برای خرید این نوع محصولات، از تولیدی خرید می‌کنند. برخی از این سایبان‌های چتری تولید داخل از کشور هستند و برخی دیگر در خارج از کشور تولیدی می‌شوند. طبیعتا چترهای تولید داخل قیمت کمتری دارند. در واقع شما بدون نیاز به پرداخت مبلغ های بالا می‌توانید یک محصول با کیفیت را خریداری کنید. همین امر موجب می‌شود که شما بتوانید یک چتر سایبان مناسب و مقاوم را خریداری کنید. این وسیله ی کاربردی بیشتر در فضای باز مانند حیاط یا رستوران های مختلف، کاربرد دارد. بنابراین مکان استفاده از آن کاملا مشخص است. قیمت چتر سایبان بزرگ با کوچک تفاوت دارد.

مرکز پخش چتر سایبان

تولیدی سایبان چتری

در تولیدی سایبان چتری انواع چتر مانند چتر روف گاردن به فروش می‌رسد. چترها با قطرهای مختلف مانند 3 متری از محصولات پرفروش هستند. گاهی اوقات یک چتر به دلیل استفاده از مواد با کیفیت برای ساخت، قیمت بالاتری دارد. مثلا چترهای پایه کنار معمولا مقاوم تر هستند. زیرا در پایه اغلب آنها از بتن استفاده می‌شود. بتن می‌تواند از جابه جایی آن به هنگام وزش باد جلوگیری کند. همچنین برای راحتی بیشتر در زیر بتن چرخ قرار داده می‌شود. فروش چتر سایبان با توجه به نوع آن متفاوت است. در واقع نمی‌توان برای انواع چتر پایه وسط و پایه بغل، قیمت مشخصی در نظر گرفت. اما طبیعتا قیمت تولیدی ارزان تر است. فروش چتر سایبان بزرگ از طریق تولیدی انجام می‌شود.

مرکز فروش چتر سایبان پایه وسط

چتر پایه وسط یکی از پرکاربردترین چترهای موجود در بازار است. قیمت ارزان، سبکی و … از ویژگی‌های این چتر مقاوم است. برای راحتی بیشتر از میز و صندلی در زیر آن استفاده می‌شود. البته چتر پایه بغل قابلیت بیشتر برای پوشش دهی دارد. به این معنی که در تابستان و زمستان سطح بیشتری را پوشش می‌دهد. اما چترهای پایه وسط نیز بسیار زیبا و کارآمد طراحی می‌شوند. فروش چتر معمولا به صورت عمده یا تکی است. مرکز پخش چتر سایبان از طریق آنلاین یا حضوری خدمات خود را ارائه می‌دهد.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام