0912 063 4885

مزایا و معایب پارچه برزنت

پارچه برزنت

مزایا و معایب پارچه برزنت

مزایا و معایب پارچه برزنت چیست؟ مسلما پارچه‌ی برزنت دارای خواص و مزایای بسیار زیادی است. این پارچه کاربرد های بسیار زیادی در صنایع مختلف دارد. مثلا از آن برای تهیه انواع چادر برزنت استفاده می‌شود. پارچه چادر برزنت باید بسیار مقاوم باشد. مزایا و معایب پارچه برزنت را در هنگام استفاده از آن متوجه خواهید شد. تقریبا این پارچه یکی از بهترین پارچه های موجود در بازار است که معایب خاصی ندارد. بنابراین این پارچه را می توان برای مصارف گوناگون به کار برد. پارچه برزنت به صورت متری، رولی و عمده به فروش می رسد. معمولا اترس چادر رول های برزنت 3 لا 6 لا نخ، برزنت کانتینری و برنزت نانو را در بخش فروشگاه برای فروش قرار داده است. این پارچه ها از همه ی انواع برزنت کاربرد بیشتری دارند.

برزنت 3 لا 6 لا

لیست قیمت چادر برزنتی

با توجه به قیمت روز، قیمت انواع پارچه و چادر برزنتی تعیین می‌شود. این پارچه کاربرد زیادی دارد. مثلا برای پوشش کانتینر در حمل و نقل جاده ای از برزنت استفاده می‌شود. این نوع برزنت با نام برزنت کانتینری شناخته شده است که در در مدل 500 گرمی و 700 گرمی به صورت یک رو و دورو به بازار عرضه می‌شود. مزایا و معایب پارچه برزنت کانتینری نیز مانند برزنت معمولی است. این پارچه ضد آب است و قیمت آن نیز به صورت مترمربع حساب میشود. لیست قیمت برزنت با توجه نوسانات قیمت برزنت در بازار، در وب سایت درج نخواهد شد. شما می توانید از طریق تماس با بخش فروش از قیمت برزنت مطلع شوید.

اترس چادر انواع پارچه و چادر برزنتی در ابعاد و اندازه های مورد نظر مشتری را به فروش می رساند. این محصولات همگی با قیمت تولیدی و ارزان در اختیار مشتری قرار می‌گیرند. پارچه برزنت را می توانید به صورت حضوری نیز خریداری کنید.

پارچه برزنت سبک

قیمت چادر برزنتی بزرگ

همانطور که گفته شد برای اطلاع از قیمت چادر برزنتی باید با بخش فروش و کارشناسان این بخش تماس بگیرید. چادر برزنتی بزرگ کاربردهای مختلفی دارد. مثلا برای پوشش کالا و تجهیزات می توان از آن استفاده کرد.

5/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام