برزنت سه لا شش لا

مزیت های برزنت 3لا6لا

مزیت های برزنت 3لا 6لا آن را به یکی از بهترین برزنت ها در میان پارچه های مشابه تبدیل کرده. همین مزیت هاست که برزنت 3لا6لا را جزء پرکاربرد ترین ها در این حوزه جا داده است.

مجموعه اترس چادر اولین و بزرگترین عرضه کننده انواع محصولات برزنتی و مسافرتی مانند: چادر برزنتی، چادر برزنت، پارچه برزنتی، پارچه برزنت و محصولات مسافرتی در ایران است.

برزنت 3 لا 6 لا

برزنت 3 لا 6 لا

ویژگی قابل اعتنا در برزنت 3لا 6 لا نصب آسان به عنوان یک پارچه بادی میباشد.همه ما همیشه به دنبال محصولی هستیم که با حفظ کیفیت از قیمت مناسبی برخوردار باشد.همین امر یکی از عواملی است که منجر به محبوبیت این پارچه در بین خریداران میباشد.خصیصه های بارز و خوب این برزنت 3لا6لا را تیتروار مرور میکنیم:

  • حمل راحت و آسان نسبت به سایر پارچه های برزنتی
  • دوام و استقامت بالای این برزنت با کیفیت
  • قوی و سبک بودن آن
  • مواد ایمن و درجه یک در پروسه ی تولید
  • خاصیت ضد آب بودن آن
  • قابلیت شستو راحت و آسان در این برزنت

دوام برزنت 3لا6لا

از لحاظ استقامت و دوام، برزنت 3لا 6لا  جایگاه بسیار مطلوبی در بین دیگر برزنت ها دارا میباشد. مقاومت این پارچه در برابر سایش و هوا زدگی بسیار بالا میباشد. مواد مرغوب به کار رفته درتولید این نوع برزنت، مانع از اکسید شدن و فرسایش زودهنگام این پارچه میشود.

بنابراین هنگامی که سخن از محصولاتی میباشد که در محیط های بیرونی مورد استفاده قرار میگیرند، عمرو دوام بالای آن در برابر پوسیدگی های شیمیایی بسیار مد نظر میباشد. این پارچه خود به صورت عایقی با قدرت بالای نفوذ ناپذیری در برابر بارش های فصلی و تغییرات جوی عمل میکند. به گونه ای که با عملکرد بهینه ی خود پوششی صد درصد ایمن و مطمئن میباشد.

کاربرد و مزیت برزنت 3لا6لا

برزنت 3لا6لا یکی از کاربردی ترین برزنت ها درمیان منسوجات برزنتی میباشد. پوشش دادن دوچرخه ، ماشین  و وسایل نقلیه یکی از موارد استفاده ی آن میباشد.علاوه بر کاربرد های بیشمار در زندگی روزمره ی ما، مانند پوشش دادن مبلمان باغ در فضای آزاد،در صنایع کلان تری چون، صنعت کشتی رانی نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

روکش قایق های بادبانی در تمامی اندازه ها،همین پارچه برزنت 3لا6لا است. در سایر کشتی های بادبانی هنگاهی که بادبان اصلی خراب میشود، میتواند جایگزین مناسب و خوبی برای رفع این مشکل باشد. ایجاد انواع آلاچیق و حتی سیلو ها،استفاده به عنوان عایقی مستحکم در حفاظت از دستگاه های خاص در بخش های مختلف بیمارستانی و….تمامی گواه بر کاربردی بودن این محصول میباشد.

وزن برزنت 3لا6لا

وزن برزنت 3لا6لا متوسط، ولی از مقاومت بالایی برخوردار میباشد. بسیار قوی و سبک بوده و قدرت و استحکام کششی بالایی را دارا میباشد. مواد و متریال این پارچه  از یک ماده غیر سمی  و بی خطر است. مواد تشکیل دهنده ی این برزنت طبق استانداردهای بین المللی هستند.

این نوع پارچه ی برزنت قابل شستشو می باشد. ما به راحتی میتوانیم آن را از آلودگی ها پاک کنیم.اگر شستشو با مواد مناسب صورت پذیرد تمام لکه ها به راحتی پاک میشود. با توجه به ویژگی های بارز برزنت 3لا6لا محبوبیت بالایی در بین خریداران این محصول برای آن رقم خورده است. خرید حضوری و غیر حضوری آن به راحتی انجام پذیز میباشد. در این مقاله مزیت های برزنت 3لا6لا را ذکر کردیم.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید