0912 063 4885

معرفی انواع چتر سایبان

چتر سایبان باغی

معرفی انواع چتر سایبان

معرفی انواع چتر سایبان شامل شرح انواع مختلف سایبان چتری با ویژگی و کیفیات متفاوت است. چتر سایبان به صورت های مختلفی تولید می شود. انواع برندهای داخلی و خارجی در زمینه تولید این محصول فعالیت دارند. قیمت چتر سایبان با توجه به عوامل مختلفی مانند ویژگی، جنس و متریال و یا شرکت تولید مننده بستگی دارد. یک محصول خوب و با کیفیت از نظر ظاهری قابل تشخیص است. این چترها کاربردهای زیادی دارند. برخی از این چترها برای استفاده در حیاط، ویلا، کنار استخر، کنار ساحل و .. استفاده می‌کنند. البته نوع قابل حمل آن سبک است. قیمت سایبان چتری دست دوم با نو آن تفوت زیادی دارد. بنابراین شما می‌توانید از مدل کارکرده آن نیز استفاده کنید.

چتر روف گاردن

انواع سایبان چتری

در این بخش چند مدل سایبان چتری را به شما معرفی می‌کنیم. ساخت چتر سایبان دارای مراحل سخت و دشواری است که همگی در تولیدی ساخت چتر انجام می‌شود. اترس چادر به عنوان تولید کننده چتر سایبان در تهران، کرج و … فعالیت دارد. امکان فروش اینترنتی محصولات نیز وجود دارد. در ادامه برخی از انواع چتر سایبان را ذکر خواهیم کرد:

  • چتر پایه کنار (پایه بغل)
  • چتر پایه وسط
  • چتر آفتابگیر
  • چتر توریسم

باید به این نکته توجه کنید که این نوع چترها همگی با اسامی دیگر مانند چتر ویلایی، چتر باغی، چتر روف گاردن، چتر رستورانی و … نیز شناخته می‌شوند. معرفی انواع چتر سایبان با توجه به محصولات در بازار ایران انجام شده است.

چتر رستورانی و باغی

قیمت سایبان چتری پایه کنار

یکی از انواع پرفروش چترسایبان، چتر پایه کنار است. این چتر با قطرهای 3 و 4 متر قابل سفارش است. به عنوان یکی از بزرگترین چترهای قابل حمل از بتن در پایه آن استفاده شده است. همچنین از چرخ برای حمل آن در زیر پایه آن استفاده شده است. قیمت چتر سایبان ویلایی نیز با توجه به قیمت روز و کیفیت چتر سایبان تعیین می‌شود. در بخش چتر سایبان پایه کنار در پیج اینستاگرام می‌توانید با مدل‌های روز این محصول آشنا شوید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام