0912 063 4885

میز آلومینیومی تاشو

میز آلومینیومی تاشو

میز آلومینیومی تاشو

میز آلومینیومی تاشو با نام میز آلومینیومی مسافرتی نیز شناخته می‌شود. همان‌طور که می دانید آلومینیوم یکی از فلزات سبک است که در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارد. میز آلومینیومی تاشو با قابلیت حمل و نقل بسیار بالا و با دوام سازگار است. ورقه های آلومینیومی و پایه های میز که سطح میز را تشکیل می دهند در یک کیف جمع و جور قرار می گیرند. پس از برپایی میز، یک فریم X شکل فلزی ثبات بیشتری را برای تحمل وزن بالا را فراهم می کند! اگر قصد بردن میز سفری آلومینیومی را به طبیعت و بیابان دارید، کیف حمل و نقل مجزایی که برای آن در نظر گرفته شده است را می توانید استفاده کنید.

میز آلومینیومی تاشو

قیمت میز و صندلی آلومینیومی

میز تاشو فلزی از جنس آلومینیوم به عنوان میز پیکنیک کاربرد دارد. میز سفری آلومینیومی را می‌توان با خود به مسافرت برد. این میز در هنگام بسته و تا شدن، فضای کمی را اشغال می‌کند.از این میز می توان در زیر چتر سایبان نیز استفاده کرد. یکی از ویژگی‌های مهم این محصول وزن کم آن است. به همین دلیل برای کسانی به سفر علاقه دارند بسیار مناسب است. قیمت میز و صندلی تاشو آلومینیومی نیز با توجه برند تولید کننده آن مشخص می‌شود. برای خرید میز تاشو می‌توانید به بخش فروش مراجعه کنید.

میز سفری آلومینیومی یک میز مقاوم برای پیکنیک است. بنابراین می توانید اجسام سنگین را هم روی میز قرار دهید. میز تاشو فوق العاده جمع و جور و ایده آل برای کمپینگ و آشپزی در فضای باز است. صفحه آلومینیومی و اسکلت فلزی مستحکم این میز از مقاومت کافی برخوردار است. در هنگام بستن میز به راحتی جمع می شود. برای حمل و نگهداری آسان درون یک کیف سبک قرار می گیرد.

میز آلومینیومی تاشو

قیمت میز و صندلی باغی

میز پیکنیک بر اساس برند آن قیمت گذاری می‌شود. در کنار این محصول صندلی باغی یا همان صندلی تاشو نیز به فروش می‌رسد. شما می‎توانید از صندلی‌های کوچک و سبک در کنار این میز استفاده کنید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام