0912 063 4885

میز آلومینیومی

میز آلومینیومی

میز آلومینیومی

میز آلومینیومی یک میز مسافرتی تاشو است که برای کمپینگ و سفر کاربرد دارد. در کنار این میز از صندلی تاشو می توان استفاده کرد. البته محصولات دیگری مانند میز و صندلی تاشو مسافرتی نیز برای خرید وجود دارند. همچنین می توان میز تاشو آلومینیومی را در زیر چتر سایبان به کار برد. این میز از یک فلز سبک به نام آلومینیوم ساخته شده است. این فلز سبک موجب می شود که حمل و نقل و جابه جایی آن راحت تر شود. به طور کلی باید در هنگام سفر از تجهیزات و لوازم کم وزن و سبک استفاده کنیم. این تجهیزات مانند چادر مسافرتی، صندلی تاشو، زیرانداز و میز های تاشو باید به راحتی قابل حمل باشند. همچنین باید حجم کمی را در هنگام جمع شدن اشغال کنند.

میز آلومینیومی

خرید میز آلومینیومی تاشو

میز تاشو مسافرتی را می توانید از طریق بخش فروشگاه اترس چادر به صورت اینترنتی و آنلاین سفارش دهید. این میز تاشو بسیار مقاوم است و به دلیل متریال و مواد به کار رفته در آن در برابر رطوبت و خوردگی مقاومت دارد. میز سفری به دلیل استفاده از آلومینیوم در آن رنگ نقره ای دارد. ظاهر زیبا، قیمت ارزان و کیفیت بالا از ویژگی های این میز است. برای برپایی و جمع آوری این محصول نیاز به کار خاصی نیست! و در کمتر از یک دقیقه باز و بسته می شود. بنابراین در هنگام استفاده از آن نیاز به کمک افراد دیگر نخواهید داشت.

یکی از ویژگی های میز سفری آلومینیومی، سطح آکاردئونی آن است. این میز ظرفیت استفاده 2 الی 4 نفر را دارد و طول میز در حدود 70 سانتی متر است. با توجه به حجم کم آن هنگام بسته شدن به راحتی در صندوق عقب خودرو قرار می گیرد. فروش میز تاشو مسافرتی علاوه بر روش اینترنتی به صورت حضوری نیز امکان پذیر است.

میز آلومینیومی

میز تاشو سفری

میز تاشو یک گزینه مناسب برای کسانی است که به طبیعت گردی و مسافرت علاقه دارند. با خرید یک میز و صندلی تاشو می توانید مدت زمان زیادی را در طبیعت استراحت کنید. روی میز می توان چای و غذای خود را سرو کنید و از طبیعت لذت ببرید. بعد از استفاده از میز آلومینیومی می توانید آن را در کاور مخصوص خود قرار دهید.

5/5 - (13 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام