0912 063 4885

میز تاشو برزنتی

میز تاشو برزنتی

میز تاشو برزنتی

میز تاشو برزنتی یک میز بسیار سبک است که روی میز با استفاده از پارچه برزنتی کار شده است. پایه های میز برزنتی از آلومینیوم است و این فلز یکی از سبک ترین انواع فلز است. بنابراین این میز فوق العاده سبک است و برای کمپینگ و مسافرت بهترین گزینه ممکن است. هنگامی که این میز تا می شود فضای بسیار کمی را اشغال می کند. رویه برزنتی آن مقاومت بالایی دارد و مانند صندلی تاشو برزنتی مقاوم است. به طور کلی از میزهای مسافرتی می توان در حیاط، ویلا، رستوران، باغ، سفر و … استفاده کرد.

میز تاشو برزنتی

ویژگی های میز برزنتی مسافرتی

میز برزنتی مسافرتی بسیار سبک است و این یکی از ویژگی های اصلی این محصول است. در کنار آن می توانید از صندلی های تاشو برزنتی با طرح های مشابه استفاده کنید و یک ست میز و صندلی مسافرتی تاشو را خریداری کنید. این میز تحمل وزن بالا را دارد و اصلا نگران قرار دادن اشیاء سنگین روی آن نباشید! زیر بخش پارچه ای میز یک تکه فوم قرار داده شده است به همین دلیل در هنگام قرارگیری اجسام روی آن، برزنت تغییر شکل نمی دهد. برزنت در برابر شرایط محیطی و جوی مقاوم است. به عنوان مثال بعد از گذشت زمان، دچار تغییر رنگ نمی شود و در برابر نور خورشید مقاومت دارد.

برای خرید انواع میز تاشو مسافرتی به بخش فروشگاه اترس جادر مراجعه کنید. انواع میز مسافرتی، میز آلومینیومی و … در این قسمت به مشتریان ارائه می شوند. قیمت ارزان و کیفیت بالا از دیگر ویژگی های محصولات اترس چادر است.

میز تاشو برزنتی

قیمت میز تاشو

قیمت میز تاشو بستگی به جنس میز، برند تولید کننده و … دارد. انواع مختلف میز مسافرتی توسط برندهای داخلی و خارجی تولید می شود که هر کدام دارای ویژگی های مختلفی هستند. میز برزنتی یکی از بهترین انواع میز و صندلی تاشو است. به ویژه برای مسافرت به دلیل سبکی گزینه مناسبی است.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام