0912 063 4885

میز تاشو فلزی

میز آلومینیومی

میز تاشو فلزی

میز تاشو فلزی از فلز سبک آلومینیوم تهیه شده است. این میز مسافرتی با نام میز آلومینیومی نیز شناخته می شود.برای مقاومت بیشتر میز از یک بست ضربدری در طراحی میز استفاده شده است. با این روش در هنگام استفاده، میز مقاومت بیشتری خواهد داشت. همچنین در انتهای پایه های میز تاشو سفری، بست های پلاستیکی تعبیه شده است. این کار برای جلوگیری از سر خوردن روی زمین است. میز مسافرتی یک محصول کرکره ای محسوب می شود به همین دلیل به راحتی تا می شود و برای کمپینگ و سفر گزینه مناسبی است. برای سبکی بیشتر از فلز آلومینیوم استفاده شده است. در واقع این میز فلزی نسبت به سایر میزهای فلزی وزن کمتری دارد.

میز تاشو فلزی

ویژگی های میز آلومینیومی کرکره ای

یکی از ویژگی های میز تاشو، مقاومت بالای آن در برابر خوردگی و زنگ زدگی است. همانطور که می دانید از فلز آلومینیوم برای مکان های که در معرض رطوبت و آب هستند استفاده می شود. بنابراین باید به این نکته توجه کنید که در هنگام خرید محصولات ضد آب را خریداری کنید. میز تاشو توسط برندهای داخلی و خارجی تولید می شود. محصولات ساخت ایران نیز از کیفیت بالایی برخوردار هستند. رویه کرکره ای آن موجب می شود که حمل و جابه جایی آن راحت تر باشد.

میز تاشو فلزی آلومینیومی 4 نفره است. می توانید از صندلی های تاشو در 4 طرف میز استفاده کنید. همچنین از چتر آفتابگیر نیز برای جلوگیری از تابش نور خورشید استفاده می شود. جنس اتصالات میز از پلاستیک است. میز و صندلی تاشو به عنوان لوازم سفر کاربرد دارند.

میز تاشو فلزی

خرید میز فلزی سفری

برای خرید انواع تجهیزات و لوازم سفر می توانید به بخش فروشگاه و قسمت محصولات مسافرتی و فروش میز تاشو سفری مراجعه کنید. انواع چادر مسافرتی، صندلی مسافرتی، زیرانداز و میز تاشو در این بخش با قیمت ارزان و مناسب به مشتریان عرضه می شوند. برای اطلاع از قیمت میز تاشو با بخش فروش در تماس باشید.

4.7/5 - (10 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام