میز تاشو چوبی

میز تاشو چوبی

میز تاشو چوبی

میز تاشو چوبی به عنوان یک میز قابل حمل مسافرتی کاربرد دارد. رویه این میز از چوب و بخش پایه آن از فلز ضد آب تهیه شده است. این میز به عنوان یک میز سبک، کم جا و قابل جابه جایی برای مسافرت و کمپینگ گزینه ی مناسبی است. قیمت میز و صندلی تاشو مسافرتی با توجه قیمت های روز تعیین می شود. متریال مورد استفاده در ساخت انواع میز و صندلی مسافرتی نیز روی قیمت آن تاثیر دارد. این نوع میز به صورت گرد، مستطیل و مربع ساخته می شود.شما می‌توانید نسبت به خرید هر کدام از این نوع میزها اقدام کنید. فرقی ندارد که شکل میز چگونه باشد. در واقع تنها مقاومت میز می تواند بسیار مهم باشد. میز و صندلی تاشو را می توانید از طریق تماس با بخش فروش خریداری کنید.

میز تاشو چوبی

میز تاشو چوبی مربع

میز تاشو مربع از وسط تا می شود. همین امر به کم جا بودن آن کمک می کند. معمولا اکثر میزهای تاشو به صورت کم جا طراحی می شوند. اما میز مربعی ویژگی بهتری نسبت به سایر میزها دارد. میز و صندلی تاشو دست دوم با نو آن ممکن است از نظر دوام تفاوت داشته باشند. زیرا بعد از مدتی استفاده از میز، مقاومت آن نیز کم خواهد شد. بنابراین سعی کنید حتما از میز تاشو نو استفاده کنید. خرید میز تاشو به صورت اینترنتی و آنلاین نیز قابل انجام است. میز و صندلی تاشو بالکن در واقع همین میز و صندلی تاشو مسافرتی هستند. در بالکن نیز باید از وسایل تاشو استفاده شود. تا در مواقعی که از بالکن قرار است استفاده دیگری شود، به راحتی بتوانیم آن را جابه جا کنیم.

قیمت میز مسافرتی

قیمت میز چوبی مسافرتی با توجه به قیمت انواع میز و صندلی تاشو تعیین خواهد شد. یک میز چوبی را می توانید به دلیل متریال استفاده شده در آن به راحتی حمل کنید. امکان جابه جایی این میز تاشو گرد برای استفاده کننده بسیار راحت از میز فلزی است. بهتر است برای پایه میز از فلزی ضد آب مانند آلومینیوم استفاده شود.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام