0912 063 4885

میز سفری آلومینیومی

میز آلومینیومی

میز سفری آلومینیومی

میز سفری آلومینیومی یک میز بسیار مقاوم است که به عنوان میز آلومینیومی کمپینگ شناخته شده است. این میز را می‌توان به راحتی تا کرد و در صندوق عقب خودرو قرار داد. آلومینیوم به دلیل سبکی و مقاومت در برابر رطوبت گزینه‌ی مناسبی برای ساخت انواع میز کمپینگ است. همچنین میز سفری باید مقاومت بالایی داشته باشد. به همین دلیل از فلز برای ساخت آن استفاده می‌شود. البته این فلز بسیار سبک است و به راحتی می‌توان آن را حمل کرد. میز سفری آلومینیومی حجم کمی دارد. بنابراین برای سفر و کمپینگ بهترین گزینه است.

میز آلومینیومی تاشو

میز و صندلی تاشو فلزی

بهتر است اسکلت و فریم میز و صندلی از فلز باشد. به ویژه فلزهایی مانند آلومینیوم که بسیار مقاوم هستند. میز و صندلی تاشو فلزی آلومینیومی می‌توانند گزینه‌ی مناسبی برای سفر باشند. اگر به سفر علاقه دارید و همواره در حال طبیعت گردی هستید، برای دورهمی در طبیعت نیاز به یک میز و صندلی تاشو خواهید داشت. با استفاده از میز و صندلی سفری می‌توان در طبیعت استراحت کرد.

اترس چادر به عنوان تولیدی انواع صندلی تاشو فعالیت دارد. انواع میز تاشو آلومینیومی و میز تاشو چوبی را می‌توانید از طریق بخش فروشگاه اترس چادر خریداری کنید. امکان خرید اینترنتی و خرید حضوری برای مشتریان فراهم شده است. این مجموعه تمامی تجهیزات و لوزام سفر مانند چادر مسافرتی، زیرانداز تاشو، کیسه خواب و … را نیز به مشتریان ارائه می‌کند.

میز آلومینیومی

میز کمپینگ آلومینیومی

میز کمپینگ معمولا از جنس فلز سبک یا چوبی است. دلیل این امر سبکی میز های چوبی و فلزی است. به همین دلیل شما می‌توانید به راحتی آن را با خود حمل کنید. میز سفری آلومینیومی بسیار مقاوم و کم حجم است. شما می‌توانید قبل از خرید از طریق بخش فروشگاه با ویژگی‌های این میز آشنا شوید. برای اطلاع از قیمت انواع میز آلومینیومی تاشو و صندلی تاشو با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام