0912 063 4885

میز و صندلی تاشو

میز و صندلی تاشو

میز و صندلی تاشو

میز و صندلی تاشو به طور معمول دارای وزن کمی می باشد و از متریال های مختلفی تهیه می شود مانند میز و صندلی تاشو فلزی، پلاستیکی و چوبی. این صندلی ها داری ابعاد مختلفی در حال باز شده هستند. در هنگام بستن، میز و صندلی فضای کمتری اشغال می کند به همین دلیل می توان در سفر و کمپینگ از آن استفاده کرد. این وسیله سفری در مدل های مختلفی تولید می شود. برخی از محصولات موجود در بازار از پلاستیک ABC و پلی پروپلین ساخته می شوند که به عنوان یک ماده و متریال مقاوم شناخته شده است. اترس چادر تولید کننده انواع صندلی مسافرتی، تخت تاشو مسافرتی و زیرانداز مسافرتی با کیفیت بالا می باشد.

میز و صندلی تاشو

ویژگی های میز و صندلی تاشو سفری

معمولا پایه های میز و صندلی را برای ایجاد مقاومت بیشتر از آلومینوم و فلز می سازند. این محصول برای پیک نیک و سفر بسیار وسیله کاربردی می باشد. یکی از ویژگی های آن تاشو بودن و حمل بسیار راحت و آسان آن است. امکان نصب ستون آفتاب گیر نیز در برخی از میز و صندلی های سفری تعبیه شده است. یکی دیگر از ویژگی های آن دارا بودن یک ضامن در زمان باز شدن است.

میز و صندلی تاشو به صورت دو نفره، چهار نفره و … تولید می شود. میز و صندلی تاشو مسافرتی دارای 4 صندلی و یک میز پلاستیکی است. دلیل استفاده از پلاستیک در تهیه این محصولات، کمک به کاهش وزن آن است. یکی دیگر از دلایل این امر، امکان استفاده آن در شرایط آب و هوایی مختلف است. چون پلاستیک در شرایط جوی مختلف آسیب نمی بیند. همانطور که گفته شد امکان تعبیه چتر آفتاب گیر و چتر پایه وسط برای جلوگیری از نفوذ باران و یا اشعه خورشید در این صندذلی ها تعبیه شده است.

میز و صندلی تاشو

قیمت میز و صندلی مسافرتی

قیمت انواع میز و صندلی سفری تاشو با توجه به مواد اولیه ساخت، کیفیت محصول تولیدی، کاربردی بودن آن و… تعیین می شود. پایه های این محصولات از آلومینیوم است که در اثر رطوبت دچار زنگ زدگی نشود و این یکی از مزیت های این صندلی ها محسوب می شود. با توجه به نوسانات قیمت محصولات برای اطلاع از قیمت میز و صندلی کمپینگ با بخش فروش در تماس باشید.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام