میز و صندلی مسافرتی

میز و صندلی مسافرتی

میز و صندلی مسافرتی

میز و صندلی مسافرتی امروزه یکی از لوزام سفری محسوب می شود که کاربرد های دیگری نیز دارد. وزن کم، ابعاد کم در حالت بسته بود، راحتی در حمل نقل و جابه جایی موجب شده است که کسانی به سفر علاقه دارند، این وسیله کاربردی را به عنوان یکی از تجهیزات سفرشان در نظر بگیرند. برخی از انواع میز و صندلی تاشو تولید می شود که از متریال های گوناگونی تهیه شده اند. به عنوان مثال میز و صندلی تاشو پلاستیکی با پایه های آلومینیومی یکی از این نوع محصولات است.

میز و صندلی تاشو

انواع میز و صندلی تاشو

میز صندلی تاشو پلاستیکی از پلاستیک ABC و پلی پروپیلن تهیه می شوند. این محصولات دارای مقاومت بسیار بالایی هستند و دوام و عمر طولانی دارند. معمولا جنس پایه ها را برای مقاومت در برابر رطوبت، از آلومینیوم می سازند. در برخی مواقع نیز از فلزات مختلف و سپیس آبکاری می کنند. این میز و صندلی های مسافرتی برای کسانی طبیعت گرد هستند گزینه بسیار مناسبی است.

یکی از مزایای و ویژگی های این محصولات وجود مکانی برای تعبیه آفتاب گیر است. بنابراین شما می توانید در هنگام استفاده از چتر آفتاب گیر پایه وسط استفاده کنید. یک ضامن برای باز شدن نیز در این میز و صندلی تعبیه شده است. میز و صندلی تاشو با ظرفیت های مختلفی مانند 4 نفره، 6 نفره و … تولید می شود.

میز و صندلی تاشو

قیمت میز و صندلی مسافرتی

قیمت میز و صندلی های تاشو با توجه به مدل و برند تولید کننده و جنس آن تعیین می شود. وجود پلاستیک در ساخت آن موجب می شود که وزن آن کمتر شود و به دلیل سبکی جابه جایی و حمل آن نیز آسان تر شود. این صندلی را می توان در شرایط آب و هواییی مختلف به کار برد. با تعبیه چتر در وسط میز و صندلی در آب و هوای آفتابی و یا بارانی می توان از آن استفاده کرد. اترس چادر تولید کننده انواع صندلی مسافرتی، چادر مسافرتی و …می باشد. برای اطلاع از قیمت میز و صندلی سفری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام