0912 063 4885

نایلون استخری

چادر لمینت

نایلون استخری

نایلون استخری یا همان کاور و روکش استخر برای پوشاندن سطح استخر های روباز و سرپوشیده استفاده می شود. قیمت نایلون استخری با توجه به کیفیت روکش، متراژ و برند تولید مشخص می شود. کابرد اصلی روش استخر برای جلوگیری از تبخیر آب استخر به ویژه در استخر های روباز می باشد. این استخر ها در معرز نور خورشید هستند و آب درون آنها سریعا تبخیر می شود. به همین دلیل می توان از پوشش های مقاوم به نور خورشید برای کاور کردن استخر استفاده کرد.

روکش استخر

قیمت کاور استخر

اترس چادر کاور پوشاندن سطح استخر را با قیمت های ارزان و مناسب به مشتریان خود عرضه می کند. کیفیت بالا و قیمت های مناسب انواع محصولات اترس چادر موجب استقبال مشتریان از این برند شده است. قیمت کاور استخر با توجه به ابعاد ان مشخص می شود. کیفیت پارچه و نایلون مورد استفاده در آن نیز تاثیرگذار می باشد. پوشش استخر روباز یکی از دغدغه هایی افرادی می باشد که در حیاط منزل خود استخر دارند. این موضوع وقتی اهمیت پیدا می کند که در منزل کودکان نیز باشند.

چادر لمینت

پوشش سطح استخر

برای پوشش سطح استخر می توان از انواع کاور ها با تنوع رنگ مختلف استفاده کرد. معمولا از کاور آبی رنگ برای پوشاندن استخر استفاده می شود. پوشاندن سطح استخر به دلایل مختلفی از جمله امنیت ، جلوگیری از آلودگی آب و جلوگیری از ایجاد جلبک در آن انجام می شود. روکش سطح استخر را در کرج و تهران می توانید به صورت حضوری خریداری کنید. امکان نصب روکش استخر نیز فراهم شده است.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام