0912 063 4885

نمایندگی صندلی مسافرتی

ارزانترین صندلی مسافرتی

نمایندگی صندلی مسافرتی

نمایندگی صندلی مسافرتی با نام اترس چادر از چندین سال پیش و از حدود سال 97 فعالیت خود را در راستای تولید و فروش انواع صندلی مسافرتی و صندلی تاشو آغاز کرد. قیمت صندلی مسافرتی با توجه به اینکه محصولات در تولیدی و داخل تهیه می شوند. طبیعتا کمتر از سایر فروشگاه ها و نمایندگی ها است. در نتیجه بهتر است برای خرید صندلی های تاشو از نمایندگی صندلی مسافرتی خرید کنید. این نوع صندلی های قابل جمل دارای انواع مختلفی هستند. از صندلی جا لیوان دار گرفته تا صندلی راحت نشین در این مجموعه تولید می شود. میز و صندلی مسافرتی با کیفیت و قیمت های متنوع برای هر بودجه ای قابل خریداری است. تولیدی معمولا محصولات را با قیمت پایین و مناسب به مشتریان عرضه می‌کند.

صندلی ساحلی تاشو

تولیدی صندلی مسافرتی

اترس چادر به عنوان تولیدی صندلی تاشو و مسافرتی سابقه ی درخشان در زمینه تولید و فروش انواع صندلی تاشو دارد. میز و صندلی مسافرتی دست دوم و نو از انواع محصولات این مجموعه هستند که با قیمت های بسیار مناسب در اختیار مشتری قرار می‌گیرند. در این مجموعه از با کیفیت ترین مواد و متریال برای تولید صندلی های برزنتی، فلزی، پلاستیکی یا چوبی استفاده می شود. یکی از بهترین متریال برای ساخت فریم و اسکلت صندلی تاشو، فلز آلومینیوم است. این فلز دارای مقاومت بالا است اما دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نیز نخواهد شد. در واقع در برابر نفوذ آب و رطوبت مقاوم است. اترس چادر در واقع نمایندگی صندلی مسافرتی و انواع محصولات مسافرتی در کرج و تهران است.

صندلی کمپینگ

قیمت صندلی تاشو فلزی

در این مجموعه علاه بر صندلی تاشو، انواع میز تاشو نیز در کنار این محصول با قیمت مناسب تولید و به فروش می رسد. قیمت صندلی تاشو فلزی مسافرتی نیز با توجه به قیمت میز و صندلی مسافرتی تاشو و قیمت نمایندگی صندلی مسافرتی تعیین می شود. صندلی تاشو فلزی با قیمت مناسب به مشتریان ارائه می‌شود. این صندلی برای طبیعت گردی و مسافرت و یا حتی استفاده در حیاط ویلا و منازل کابردی است.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام