0912 063 4885

نمایندگی فروش برزنت

خرید آنلاین چادر برزنت

نمایندگی فروش برزنت

نمایندگی فروش برزنت: برای خرید برزنت و پارچه های مقاوم و ضد آب، بهتر است از نمایندگی و مرکز فروش این محصول، خرید کنیم. برزنت یک پارچه مقاوم و زبر است که دارای انواع مختلفی است. معمول ترین نوع برزنت برزنت 3 لا 6 لا نخ است. چادر برزنتی را با پارچه های برزنتی ضدآب تهیه می کنند. اترس چادر به عنوان تولیدی چادر برزنتی فعالیت گسترده ای در تهران و کرج دارد. در حال حاضر در فردیس کرج نیز یک فروشگاه با نام اترس چادر تاسیس شده است. افرادی که در شهرهای فردیس، کرج، ملارد، شهریار و اندیشه هستند، دسترسی راحت تری به نمایندگی فروش برزنت اترس چادر دارند.

پارچه برزنت

تولیدی فروش چادر برزنتی

بهتر است برای خرید پارچه از تولیدی خرید شود. پارچه برزنت به صورت متری، رولی و … به فروش می رسد. بنابراین با هر بودجه ای می توانید برزنت را خریداری کنید. برزنت کانتینری، پلی استر، شمعی، ضد آب، نانو و … از انواع پارچه های برزنتی هستند. این محصولات کاربردهای مختلفی دارند. به طور مثال از برزنت کانتینری برای پوشش کانتینر، روکش کولر و … استفاده می شود. در ساخت این پارچه علاوه بر الیاف طبیعی از الیاف مصنوعی نیز استفاده شده است. بنابراین کیفیت بسیار بالایی دارد. همین امر موجب شده است که ظاهری براق داشته باشد. رنگهای قرمز، آبی، سبز و سفید از رنگهای معمول این پارچه هستند. این پارچه به صورت دو رو و یک رو تولید می شود.

نوع دیگر پارچه برزنت، پارچه شمعی پشت نقره ای است. این پارچه بسیار سبک است و معمولا برای کاور کردن موتور، محصولات و … استفاده می شود. یک روی آن طرح دار و یک روی دیگر نقره ای است. شما می توانید از هر دورو برای پوشش کالای خود استفاده کنید. مزیت این نوع پارچه، سبک بودن آن است.

دوخت و طراحی پارچه های برزنتی

قیمت برزنت

با توجه به اینکه، برزنت انواع مختلفی دارد. بنابراین دارای قیمت های مختلفی نیز می باشد. به عنوان مثال قیمت برزنت نانو با برزنت کانتیری از نظر مترمربع متفاوت است. بنابراین برای خرید بهتر است از قبل از قیمت هر محصول مطلع شوید. قیمت برزنت با توجه به قیمت روز تعیین می شود. زیرا قیمت پارچه به صورت روزانه در حال نوسان است.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام