نمایندگی فروش چادر برزنت

کاربرد چادر برزنت

نمایندگی فروش چادر برزنت

نمایندگی فروش چادر برزنت انواع پارچه و چادر برزنت را با قیمت تولیدی به مشتریان عرضه می‌کند. مثلا قیمت پارچه برزنت ترانزیتی به عنوان یک پارچه پرفروش در بازار، در نمایندگی بسیار ارزانتر است. یکی از این نمایندگی ها که به صورت اینترنتی در سراسر کشور و به صورت حضوری در تهران، کرج و فردیس فعالیت دارد، اترس چادر است. این مجموعه انواع پارچه و چادر با کیفیت بالا را به مشتریان عرضه می کند. نمایندگی فروش برزنت باید انواع پارچه را با رنگ و طرح مختلف ارائه کند. خرید پارچه برزنت معمولا از طریق این نمایندگی ها انجام می شود. شما نیز برای صرفه جویی در هزینه می توانید خرید خود را از طریق تولیدی انجام دهید.

قیمت برزنت چادری

مرکز فروش چادر برزنتی در تهران

همانطور ک گفته شد، اترس چادر در تهران فروش پارچه برزنت را به صورت حضوری انجام می دهد. انواع پارچه با قیمت و کیفیت مختلف توسط این مجموعه به فروش می‌رسند. مرکز فروش چادر برزنتی در تهران تمامی محصولات و تجهیزات تولیدی را با قیمت مناسب به فروش می‌رساند. به همین دلیل این نوع پارچه ها همگی دارای قیمت مناسب هستند. برزنت روی استخر و انواع برزنت پلی استر در این مجموعه به فروش می رسد. انواع پارچه برزنت با کیفیت و رنگ متنوع در این مرکز وجود دارد. برخی از انواع محصولات را در ادامه معرفی خواهیم کرد:

چادر کانتینری

برزنت کانتینری یا همان برزنت ترانزیتی یکی از انواع پارچه برزنت است که از آن برای تهیه چادر برزنتی روکش کانتینر استفاده می شود.

پارچه و برزنت پلی استر

این پارچه معمولا برای ساخت و تهیه چادر مسافرتی کاربرد دارد. برای تهیه آن از الیاف مصنوعی نیز استفاده می شود. در نتیجه کاربرد بسیار زیادی در صنایع مختلف دارد.

قیمت برزنت متری

پارچه نانو

چادر نانو از برزنت ضد آب تحت فناوری نانو ساخته شده است. از طریق پخش چادر برزنت ضد آب به فروش می رسد.

چادر نسوز و نمایندگی فروش برزنت

برزنت نسوز برای مکان‌هایی که در معرض حرارت بالا هستند، به کار می رود. نمایندگی فروش چادر برزنت انواع چادر نسوز را ارائه می دهد.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام