0912 063 4885

پارچه برزنتی روکش غرفه نمایشگاهی

فروش ویژه پارچه ترانزیتی

پارچه برزنتی روکش غرفه نمایشگاهی

پارچه برزنتی روکش غرفه نمایشگاهی برای کاور کردن و پوشش سقف اسپیس فریم به کار می رود. همانطور که می دانید امروزه غرفه ها و نمایشگاه ها از سازه هایی به نام اسپیس فریم به صورت موقت ساخته می شوند. این سازه نیاز به روکش برای محفوظ ماندن در برابر شرایط جوی دارد. یکی از بهترین پوشش ها که بسیار متداول می باشد، استفاده از پارچه و چادر برزنت ضد آب می باشد. این پارچه ها از الیاف طبیعی و مصنوعی تهیه می شوند و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند.

کاربرد پارچه روکش غرفه اسپیس فریم

غرفه نمایشگاهی که در فضای باز برپای می شود نیاز به روکشی دارد که بتواند در مقابل شرایط محیطی مانند تابش مستقیم نور خورشید، باران و برف در زمستان و باد مقاومت کند. به همین دلیل باید از پارچه برزنتی که دارای این ویژگی ها می باشد استفاده کنیم. معمولا از پارچه های پلی استر برای روکش غرفه ها استفاده می شود. این پارچه ها از الیاف مصنوعی پلی استر تهیه می شوند و نسبت به پارچه های نخ پنبه ای و الیاف طبیعی مقاومت بیشتر و ظاهری براق تر دارند.

یکی از این پارچه ها پارچه برزنت کانتینری می باشد که با نام چادر کانتینری نیز شناخته می شود. دلیل این نامگذاری این می باشد که بیشتر برای روکش کانتینر و بار در حمل و نقل جاده ای استفاده می شود.

روکش کولر و برزنت دهنه کولر آبی

قیمت برزنت روکش غرفه نمایشگاهی

قیمت پارچه برزنت روکش غرفه نمایشگاهی با توجه به نوع آن مشخص می شود. ابعاد پارچه و کیفیت آن نیز در قیمت گذاری موثر است. انواع پارچه های برزنتی را می توان برای روکش اسپیس فریم استفاده کرد. این پارچه ها دارای مقاومت بالا، دوام و عمر طولانی و مستحکم هستند. در واقع برزنت کانتینری یکی از محبوب ترین پارچه های به کار رفته در روکش اسپیس می باشد. برای اطلاع از قیمت برزنت روکش اسپیس فریم و غرفه نمایشگاهی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام