پارچه برزنتی ضد آب

خرید چادر برزنتی دست دوم

پارچه برزنتی ضد آب

پارچه برزنتی ضد آب از الیاف طبیعی کرباس تهیه می شود. دوخت استاندارد، جنس پارچه و کیفیت آن عوامل موثر بر کیفیت چادر برزنتی می باشند. چادر برزنت ضد آب نیز کاربرد های مختلفی دارد. همانطور که می دانید پارچه برزنت به عنوان یک پارچه ضخیم، مقاوم، ضد آب و ارزان شناخته شده است. این پارچه کاربرد های مختلفی در صنایع گوناگون دارد. به دلیل کیفیت بالای پارچه برزنت از آن برای تهیه چادر کانتینری، چادر و کاور خودرو و ماشین، چادر و برزنت سقفی و … استفاده می شود.

قیمت چادر برزنت

ویژگی های پارچه برزنت ضد آب

برزنت از کرباس یا پلی استر تهیه می شود. معمولا برای ضد آب کردن پارچه آن را از الیاف پلی استر تولید می کنند. پارچه های برزنت پلی استر دوام بیشتری در برابر رطوبت دارند و در واقع در برابر رطوبت غیرقابل نفوذ هستند. این پارچه ها دارای ظاهری براق تر هستند. به عنوان مثال برزنت کانتینری یک پارچه برزنت ضد آب است که کاربرد های مختلفی دارد. کاربرد اصلی آن برای پوشش کانتینر و پوشش بار تریلی و کامیون است. اما در مواردی مانند کاور کولر آبی نیز به کار می رود.

برزنت آب گریز را می توان در مکان هایی که در معرض رطوبت هستند استفاده کرد. به عنوان مثال برای تهیه برزنت سایبان مغازه و فروشگاه از پارچه برزنت ضد آب استفاده می شود. در واقع کاربرد این نوع پارچه بسیار گسترده است به طوری که از آن برای پوشش بالکن نیز استفاده می شود.

خرید چادر برزنت

قیمت چادر برزنت آب گریز

قیمت چادر برزنتی با توجه به نوع پارچه و کاربرد آن مشخص می شود. اترس چادر تولید کننده انواع پارچه های برزنتی ضد آب و با کیفیت با قیمت های ارزان و مناسب می باشد. انواع برزنت نسوز، برزنت شمعی، برزنت نانو، برزنت مشمایی و … در این مجموعه تولید می شوند. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه برزنت و چادر برزنت با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام