0912 063 4885

پارچه برزنت آب گریز

پارچه برزنت آب گریز

پارچه برزنت آب گریز

پارچه برزنت آب گریز یکی از انواع برزنت است که در برابر نفوذ آب مقاومت بالایی دارد. مثلا به نوعی از برزنت به نام 3 لا 6 لا، آب گریز گفته می‌شود. این نوع پوشش برای فضاهایی که در معرض رطوبت قرار دارند، کاربرد بیشتری دارد. همین امر موجب می‌شود که پوشش مورد نظر از نفوذ آب به داخل جلوگیری کند. شما می‌توانید برای کاربردهای مختلف از این پارچه استفاده کنید. این امر موجب می‌شود که این پوشش بسیار کاربردی و مقاوم باشد. در صنایع مختلف از پارچه برزنت استفاده می‌شود. اما این نوع پوشش معمولا دارای ویژگی‌های متنوعی است. در ادامه با آن بیشتر آشنا خواهیم شد. پارچه برزنت آب گریز را می‌توانید از طریق سایت خریداری کنید.

فروش اینترنتی پارچه برزنتی

خرید برزنت ضد آب

برخی از افراد از واژه آب گریز برای پوشش‌های ضد آب مانند چادر برزنتی استفاده می‌کنند. شاید بتوان گفت در مورد این نوع پارچه، این دو واژه متفاوت هستند. در واقع ضد آب به معنی جلوگیری از نفوذ آب است. مثلا خرید برزنت کانتینری این ویژگی را دارد. در واقع به دلیل استفاده از الیاف مصنوعی، معمولا این نوع پوشش برای فضاهایی که به هیچ عنوان نباید تحت نفوذ آب و رطوبت باشند، کاربرد دارد. یکی از ویژگی های این نوع پوشش‌ها، استفاده از آن در مکان های مختلف است. خرید برزنت ضد آب را می‌توانید از تولیدی انجام دهید. برزنت آب گریز ارزان را می‌توانید از سایت خریداری کنید.

فروش چادر برزنتی آب گریز

چادر برزنتی آب گریز دارای انواع متنوعی است. به همین دلیل باید در هنگام خرید برزنت به این موضوع توجه کنید. فروش نیز به صورت رولی، متری یا عمده انجام می‌شود. قیمت پارچه برزنت در حالت عمده بسیار ارزانتر از فروش متری است. آب گریز بودن این نوع پارچه موجب شده است که فروش بسیار زیادی داشته باشد. تولید کننده پارچه برزنت انواع این پوشش را برای ارائه به مشتریان عرضه می‌کند. به همین دلیل برای خرید می‌توانید به تولیدی فروش برزنت در سایت یا حضوری مراجعه کنید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام