0912 063 4885

پارچه برزنت استخری

انواع روکش استخر

پارچه برزنت استخری

پارچه برزنت استخری یکی از پارچه های برزنتی مقاوم است که معمولا برای تهیه نایلون استخری، کاور استخر و پوشش سطح استخر استفاده می شود. برای استخر های روباز و سرپوشیده کاربرد دارد و میتوان برای روکش سطح استخر از این پارچه استفاده کرد. به دلیل مقاومت و استحکام آن و سبکی گزینه مناسبی برای این کار می باشد. نایلون استخری که در واقع همان برزنت ضد آب می باشد در ابعاد و طرح های مختلف تولید می شود. انواع روکش استخر در مجموعه اترس چادر تولید می شود.

پارچه ترانزیتی

کاربرد پارچه روکش استخر

کاربرد اصلی برزنت کاور استخر برای جلوگیری از تبخیر آب استخر می باشد. به ویژه در استخر های روباز که در معرض نور مستقیم خورشید هستند، استفاده از برزنت استخری بسیار توصیه می شود. در واقع با نصب یک کاور می توان تا حد زیادی از هدررفت آب به ویژه در فصل تابستان جلوگیری کنیم. امنیت استخر هایی که در منازل و ویلاها وجود دارند باید تامین شود. یکی از راه هایی که می توان امنیت استخر را تامین کند، استفاده از کاور استخر است. با استفاده از این روکش مقاوم خطر افتادن افراد به داخل استخر در زمان هایی که از آن استفاده نمی شود، کمتر می شود.

یکی دیگر از کاربرد های روکش برزنت استخری، جلوگیری از آلودگی آب استخر است. با ایجاد یک پوشش روی سطح استخر؛ امکان ورود اجسام خارجی و آلودگی به آب کاهش پیدا می کند. بنابراین برزنت استخری برای استخر های خانگی بسیار ضروری است.

فروش روکش استخر در فردیس

قیمت پارچه برزنت استخری

با توجه به ابعاد استخر مورد نظر، قیمت کاور استخر تعیین می شود. کیفیت پارچه تولید شده و قیمت روز آن در بازار روی قیمت نهایی روکش استخر تاثیرگذار می باشد. انواع پارچه های برزنت در مجموعه اترس چادر تولید می شود که هر کدام خواص گوناگونی دارند و در صنایع مختلفی کاربرد دارند. انواع پارچه برزنت شمعی، برزنت نانو، برزنت ترانزیتی، برزنت نسوز و … در این مجموعه تولید می شوند.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام