0912 063 4885

پارچه برزنت اصل

رول برزنت ارزان

پارچه برزنت اصل

پارچه برزنت اصل را می‌توان به عنوان یکی از مقاوم‌ترین پوشش‌های مورد استفاده در صنایع مختلف، معرفی کرد. این پوشش ممکن است از الیاف طبیعی و مصنوعی تولید شود. به همین دلیل انواع متنوعی دارد. همچنین از نظر کیفیت و ویژگی هر کدام با یکدیگر متفاوت هستند. برای تولید و دوخت یک چادر برزنتی نیاز به استفاده از پارچه برزنت داریم. بر اساس محل استفاده و کاربرد چادر، باید از متریال متفاوتی برای دوخت استفاده شود. مثلا برای دوخت چادر کانتینری باید از پارچه ترانزیتی استفاده شود. این پارچه براق و ضد آب است. یکی از پارچه های بسیار پرکاربرد برزنتی، برزنت 3 لا 6 لا نخ است. این پوشش برای دوخت چادر مسافرتی گروهی به کار می‌رود.

پارچه برزنت نخی

لیست قیمت پارچه برزنت

همانطور که گفته شد این پارچه ی مقاوم دارای انواع متنوعی است. به همین علت از نظر قیمت با یکدیگر متفاوت هستند. یک پوشش مقاوم مانند برزنت شمعی در بازار قیمت معینی دارد. اما ممکن است به دلیل نوسانات قیمت سایر کالاها، قیمت آن هم تغییر کند. معمولا برای دریافت لیست قیمت روزانه، باید با کارشناسان فروش این محصول در تماس باشید. زیرا با این روش می‌توانید به صورت لحظه ای از قیمت ها مطلع شوید. پوشش‌های برزنتی با توجه به کیفیت بالا در قیمت های ارزانی به مشتریان ارائه می‌شوند. در واقع این پارچه مقاوم به همین علت طرفداران بسیار زیادی دارد. قیمت آن نیز به صورت عمده، فروش رولی یا متری تعیین می‌شود. پارچه برزنت با قیمت تولیدی را می‌توانید خریداری کنید.

تولیدی چادر برزنت

همانطور که گفته شد بیشترین کاربرد پارچه برزنت اصل، تولید چادر برزنتی است. انواع چادر مسافرتی، چادر ماشین و … با این پارچه تهیه می‌شوند. به دلیل استفاده از متراژهای زیاد برای دوخت این چادرها، باید از تولیدی خرید شود. زیرا تولیدی قیمت کمتری نسبت به بازار به مشتری ارائه می‌دهد. از این رو پارچه مورد نظر را می‌توانید با متراژ مورد نظر با هزینه کمتری خریداری کنید. این پوشش کاربردی در صنایع گوناگون به کار می‌رود. فروش اینترنتی پارچه برزنت برای خریدار نیز به صرفه تر است.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام