پارچه برزنت با قیمت ارزان

پارچه برزنت با قیمت ارزان

پارچه برزنت با قیمت ارزان

پارچه برزنت با قیمت ارزان: برزنت یک پارچه مقاوم است که برای تهیه چادر برزنتی به کار می رود. این پارچه ‌ی ضخیم به عنوان یک پارچه آب گریز شناخته شده است که کاربردهای مختلفی دارد. در واقع این پارچه در برابر نفوذ آب مقاوم است. انواع برزنت شامل برزنت نسوز، برزنت کانتینری، برزنت شمعی، برزنت نانو، برزنت مشمایی و … هستند. پارچه برزنتی کاربردهای مختلفی دارد. به عنوان مثال از برزنت نسوز برای درزگیری داکت کوره استفاده می شود. این برزنت در برابر حرارت مقاوم است. قیمت ارزان و کیفیت بالا از ویژگی های اصلی این پارچه است.

پارچه برزنت با قیمت ارزان

لیست قیمت برزنت

برزنت با توجه به انواع مختلفی که دارد، دارای قیمت های متفاوتی هستند. گاهی به دلیل نوسانات قیمت در بازار، لیست قیمت برزنت به صورت روزانه تعیین می شود. هر کدام از پارچه ها با توجه به نوع، ضخامت، برند تولید کننده و ابعاد دارای قیمت های مشخصی هستند. از این پارچه ها استفاده های زیادی می شود. برزنت کانتینری یکی از پرفروش ترین انواع پارچه برزنتی است. این پارچه را برای پوشش کانتینر استفاده می کنند. البته به دلیل مقاومت بالا از انواع آن شامل 700 گرمی، 500 گرمی، یک رو و دورو در صنایع مختلف استفاده می شود. برای پوشش بالکن نیز از این پارچه استفاده می گردد.

قیمت برزنت به کیفیت پارچه نیز بستگی دارد. برخی از پارچه ها از کیفیت مناسب برخوردار نیستند. از پارچه های برنزت سبک برای پوشش خودرو و کامیون استفاده می شود. این پارچه ها در برابر تابش نور خورشید و برف و باران مقاوم هستند.

پارچه برزنت با قیمت ارزان

خرید برزنت ارزان

برزنت ارزان قیمت را می توانید از طریق بخش فروشگاه سایت سفارش دهید و امکان خرید حضوری پارچه های برزنتی نیز برای مشتریان فراهم شده است. این پارچه ها دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب هستند. همانطور که گفته شد کاربردهای متفاوتی دارند. از این پارچه برای تهیه انواع چادر مسافرتی نیز استفاده می شود. معمولا از برزنت پلی استر برای ساخت چادر کمپینگ استفاده می شود.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام