0912 063 4885

پارچه برزنت براق

پارچه برزنت براق

پارچه برزنت براق

پارچه برزنت براق به انواعی از برزنت گفته می‌شود که برای ساخت آن از الیاف مصنوعی استفاده شده باشد. این پوشش به همین دلیل دارای ظاهر براق است. مثلا برزنت کانتینری یا همان پارچه ترانزیتی به صورت براق عرضه می‌شوند. این پوشش به صورت کاملا ضد آب عمل می‌کند. از این رو برای پوشش کالا، بار و … در حمل و نقل های جاده ای کاربرد بسیار گسترده ای دارد. البته کاربرد آن تنها محدود به این موارد نیست. مثلا به عنوان پارچه سقف های داربستی یا اسپیس فریم نیز می‌توان از آن استفاده کرد. این پوشش کاملا در برابر نفوذ رطوبت به داخل مقاومت دارد. قیمت رول برزنت نیز با توجه به نوع و جنس آن مشخص می‌شود.

پارچه برزنت براق

فروش پارچه ترانزیتی براق

فروش ویژه پارچه ترانزیتی براق از طریق سایت به صورت غیر حضوری نیز امکان پذیر است. به این معنی که مشتری با مراجعه به سایت می‌تواند انواع پوشش‌های براق مانند برزنت ترانزیتی یا برزنت پی وی سی را انتخاب و خریداری کند. تمامی مشخصات و ویژگی‌ها در بخش توضیحات در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت. برزنت کامیونی در واقع همان نوع براق است که با اسامی مختلف شناخته شده است. این پوشش از بار در مقابل نور خورشید و شرایط جوی در فصول مختلف مانند باران محافظت می‌کند. به همین علت در این صنعت کاربرد بسیار زیادی دارد.

قیمت پارچه کانتینری

پارچه هایی که برای روکش کانتینر مورد استفاده قرار می‌گیرند، به طور کامل ضد آب هستند. دلیل تفاوت قیمت در این پوشش‌ها، تنوع است. مثلا ممکن است که پوشش مورد نظر به صورت یک رو یا دو رو تولید شود. در این صورت از نظر قیمت متفاوت خواهد بود. یکی از ویژگی های این پوشش‌ها این همین تنوع است. قیمت برزنت هیئت، که در واقع همان پارچه برزنت ضد آب است نیز با توجه به متراژ و نوع پارچه تعیین خواهد شد. از این رو تفاوت بین قیمت ها وجود دارد. مرکز فروش برزنت کانتینری در تهران و کرج فعالیت دارد.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام