0912 063 4885

پارچه برزنت برای آلاچیق

چادر برزنتی سقفی

پارچه برزنت برای آلاچیق

پارچه برزنت برای آلاچیق را می توان از انواع پارچه های ضد آب و مقاوم برزنتی انتخاب کرد. برای آلاچیق های تاشو نیز از برزنت کانتینری و برزنت هایی که رطوبت را دفع می کنند استفاده می شود. برای ساخت آلاچیق های مختلف از سنگ، آجر و چوب استفاده می شود. یک راهی که بتوان آلاچیق های روباز را پوشش داد، استفاده از روکش برزنتی و برزنت سقفی است. این روکش ها در برابر شرایط آب و هوایی مختلف مقاوم هستند.

روکش کولر و برزنت دهنه کولر آبی

انواع پارچه برزنت برای پوشش سقف آلاچیق

پارچه برزنتی دارای تنوع در رنگ و طرح است و در ضخامت های مختلف تولید می شود. پارچه های برزنت شمعی، برزنت مشماعی، برزنت نانو و ضد آب و انواع برزنت های تهیه شده از الیاف طبیعی و مصنوعی می توانند گزینه های مناسبی برای پوشش سقف آلاچیق باشند. می توان پایه های آلاچیق را از برپا کرد و برای روکش سقف آن از انواع پارچه های برزنتی استفاده کرد.

برزنت تهیه شده از الیاف طبیعی مانند نخ پنبه نسبت به برزنت تهیه شده از الیاف مصنوعی مانند پلی استر مقاومت کمتری در برابر نفوذ آب باران دارند. به همین دلیل از پارچه سقفی پی وی سی یا پلی استر برای پوشش سقف آلاچیق استفاده می شود. برزنت کانتینری و چادر کانتینری نیز از گزینه هایی هستند که کاربرد زیادی در صنایع مختلف دارند. به عنوان مثال در روکش و پوشش استخر و ساخت انواع سایبان و چتر فضای باز از برزنت استفاده می شود.

قیمت چادر ترانزیتی

قیمت برزنت آلاچیق

قیمت پارچه برزنت مناسب برای آلاچیق با توجه به نوع پارچه، جنس آن، کیفیت پارچه تولیدی و متراژ پارچه متفاوت است. انواع پارچه های برزنتی یک لایه و چند لایه را می توان برای پوشش سقف آلاچیق استفاده کرد. این پارچه ها به صورت یک رو و دو رو تولید می شوند. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه برزنتی با بخش فروش در تماس باشید.

4.6/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام