0912 063 4885

پارچه برزنت برای مصارف مختلف

پارچه برزنت برای مصارف مختلف

پارچه برزنت برای مصارف مختلف

پارچه برزنت برای مصارف مختلف کاربرد دارد. مثلا از برزنت کانتینری برای پوشش بار و تجهیزات و یا پوشاندن کانتینری استفاده می‌شود. گاهی یک پارچه می‌تواند با توجه به کاربردهای مختلفی که دارد، بسیار فروش بالایی داشته باشد. در این صورت پارچه مورد نظر ممکن است با ویژگی‌های متنوعی با بازار عرضه شود. برزنت را می‌تواند برای تهیه و ساخت چادر های بزرگ به کار برد. این نوع چادرها در برابر نفوذ آب مقاومت بالایی دارند. مثلا پارچه برزنتی که برای پوشش ماشین مورد استفاده قرار می‌گیرد باید دارای مقاومت بالایی در برابر نفوذ آب باشد. این تنها یکی از مصارف برای این نوع محصول است.

کاربرد چادر برزنت

فروش برزنت مختلف با قیمت مناسب

پارچه برزنت را می‌توان با قیمت مناسب از طریق فروشگاه های فروش و تولید این محصول، خریداری کرد. گاهی یک پوشش به دلیل تنوع دارای قیمت های مختلفی است. این امر موجب می‌شود که پوشش مورد نظر برای مصارف مختلف به کار رود. قیمت مناسب انواع پارچه های صنعتی موجب می‌شود که خریدار، متراژ بالاتری را بخرد. این پارچه دارای ضخامت بسیار زیادی است. همین امر موجب شده است که پوشش مورد نظر از نظر کیفیت در سطح بالایی قرار داشته باشد. پارچه برزنت برای مصارف مختلف را می‌توان به صورت اینترنتی نیز خریداری کرد.

بهترین پارچه برزنت برای مصارف سقفی

برزنت سقفی باید بسیار مقاوم باشد. این پوشش بسیار سبک است. به همین دلیل به جای پوشش‌های سنگین می‌توان از این نوع پارچه سبک اما مقاوم استفاده کرد. معمولا برای سقف اسپیس فریم می‌توانیم از این نوع پوشش استفاده کنیم. گاهی پوشش مورد نظر دارای کیفیت لازم نیست. به همین دلیل باید یک محصول مقاوم را انتخاب کرد. برزنت سقفی را به عنوان یکی از مصارف این نوع برزنت می‌توان در نظر گرفت. گاهی از نوع کانتینری برای این پوشش استفاده می‌شود. شما می‌توانید برای خرید برزنت به پیج اترس چادر نیز مراجعه کنید. فروش برزنت رولی با قیمت ارزان از طریق اینستاگرام انجام می‌شود.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام