0912 063 4885

پارچه برزنت برای پوشش سقف

چادر برزنت متری چند؟

پارچه برزنت برای پوشش سقف

پارچه برزنت برای پوشش سقف را می‌توان از بین انواع پارچه برزنت مورد استفاده در بازار انتخاب کرد. پارچه سقفی باید دوام و مقاومت بالایی داشته باشد. دلیل استفاده از برزنت نیز داشتن ویژگی هایی مانند ضد آب بودن و مقاومت در برابر نو آفتاب است. این پارچه سبک است و جایگزین مناسبی برای روکشهای سنگین است. یکی از پارچه هایی که می‌توان از آن برای پوشش سقف استفاده کرد، برزنت کانیتنری است. این پارچه بسیار مستحکم است و در مدل های یک رو و دو رو تولید می شود. مدل دو روی آن مقاومت بیشتری دارد. البته ممکن است این پارچه به صورت 500 گرمی و 700 گرمی نیز تولید شود. در این صورت مقاومت مدل 700 گرمی بیشتر است. پارچه برزنت برای پوشش سقف را می توانید از طریق اینترنتی و یا آنلاین سفارش دهید.

رول برزنت

خرید برزنت سقفی

گاهی اوقات از داربست یا اسپیس فریم برای ایجاد یک سقف موقت استفاده می‌شود. در این حالت استفاده از مصالح و فلز به صرف نیست و باید از یک پارچه ضد آب استفاده شود. این پارچه ضد آب باید در برابر شرایط جوی مقاومت بالایی داشته باشد. پارچه سقفی برزنت همان پارچه ی مورد نیاز است. زیرا برزنت یک پارچه مقاوم و سبک است. در نتیجه بهترین گزینه برای استفاده در سقف های موقت است. در یک سالن موقت مانند نمایشگاه که از داربست برای برپایی آن استفاده می‌شود، می توان از پارچه برزنت برای پوشش سقف استفاده کرد. این پارچه در اثر گذشت زمان دچار پوسیدگی و آسیب نخواهد شد.

اترس چادر در زمینه‌ی تولید انواع پارچه های مقاوم فعالیت می کند. پارچه نانو، کانتینری، شمعی و … در این مجموعه تولید می شوند. این پارچه ها مقاومت بسیار بالایی دارند. در نتیجه برای موارد ذکر شده گزینه‌ی مناسبی هستند.

لیست قیمت برزنت کانتینری

قیمت پارچه برزنت برای پوشش سقف

قیمت انواع برزنت سقفی درجه یک مستحکم به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله برزنت باید با کیفیت بالا باشد. ضخامت و کیفیت برزنت از نکات بسیار مهم در هنگام خرید انواع برزنت است. برای اطلاع از قیمت نیز می‌توانید به بخش فروشگاه مراجعه کنید و یا با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام