0912 063 4885

پارچه برزنت برای پوشش کامیون

پارچه برزنت برای پوشش کامیون

پارچه برزنت برای پوشش کامیون

پارچه برزنت برای پوشش کامیون نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پارچه برزنتی باید توانایی مقابله با شرایط جوی را داشته باشد. به عنوان مثال از نفوذ رطوبت به داخل جلوگیری کند. همچنین از نفوذ اشعه مضر نور خورشید نیز بتواند جلوگیری کند. در واقع این پوشش باید بسیار مقاوم باشد. نوع پوشش می‌تواند نشان دهنده میزان مقاومت یک محصول باشد. معمولا بیشتر محصولات تهیه شده از کرباس دارای مقاومت بسیار زیادی در برابر آسیب های محیطی هستند. همین امر موجب می‌شود که بهترین و مقاوم ترین پوشش برای روکش و کاور تریلی و انواع ماشین سنگین انتخاب شود. برزنت یکی از انتخاب های اصلی است.

چادر برزنتی ماشین سنگین

بهترین برزنت برای پوشش ماشین سنگین

شاید بتوان برزنت کانتینری را یکی از بهترین پوشش‌ها برای روکش بار در ماشین های سنگین معرفی کرد. تریلی، کامیون و ماشین های ترانزیتی را می‌توان برای جلوگیری از آسیب به بار با استفاده از چادر برزنتی پوشاند. این چادر از برزنت ضد آب تهیه می‌شود. قیمت برزنت معمولی با برزنت کانتینری یکی است. هر دوی این پوشش‌ها نیز به صورت ضد آب طراحی می‌شوند. اما مقاومت نوع کانتینری به دلیل استفاده از الیاف مصنوعی بیشتر است. همانطور که از نظر ظاهری نیز براق تر است. یکی از دلایل اصلی استفاده از پارچه برزنت برای پوشش کامیون، سبکی آن است.

فروش پارچه برزنت کامیون

برزنت کامیون با قیمت های متنوعی در بازار وجود دارد. یکی از دلایل تفاوت قیمت چادر برزنتی، کیفیت و برند تولید کننده پارچه است. میزان مقاومت برزنت قیمت آن را تعیین خواهد کرد. به همین دلیل در هنگام خرید برزنت باید به این نکته توجه شود. شما می‌توانید از پوشش های فلزی نیز برای کامیون استفاده کنید. اما این کار موجب می‌شود که بار سنگین شود و حرکت کامیون نیز با مشکل مواجه شود. برای اطلاع از قیمت برزنت کامیون می‌توانید با بخش فروش در تماس باشید. برزنت مقاوم برای پوشش کالا کاربرد دارد.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام