0912 063 4885

پارچه برزنت ترانزیتی

پارچه برزنت ترانزیتی

پارچه برزنت ترانزیتی

پارچه برزنت ترانزیتی یکی از انواع مقاوم این پارچه است که کاربردهای متعددی دارد. در واقع این پارچه همان برزنت کانتینری است که در جمل و نقل جاده ای برای پوشش کانتینر و بار مورد استفاده قرار می‌گیرد. گاهی یک پارچه برزنت مقاومت بسیار بالایی دارد. به همین دلیل در برابر رطوبت و آب نیز مقاوم است. در واقع میزان مقاومت این پارچه از نظر نفوذ نور خورشید یا رطوبت با فلز برابر می‌کند. همچنین این پارچه سبک است و این امر موجب می‌شود که به جای پوشش فلزی برای روکش بار مورد استفاده قرار بگیرد. برزنت ترانزیتی را می‌توانید به عنوان یک پوشش مقاوم در موارد دیگر نیز به کار ببرید.

پارچه برزنت ترانزیتی

فروش برزنت کانتینری و ترانزیتی

مرکز فروش انواع برزنت، طبیعتا تنوع در نوع پارچه دارد. بنابراین شما می‌توانید پارچه برزنت ترانزیتی را از طریق تولید کننده با قیمت مناسب تری خریداری کنید. این پوشش مقاوم را حتما تا به حال برای پوشش تریلی و کامیون نیز مشاهده کرده اید. در واقع هر نوع وسیله ی نقلیه سنگین را می‌توانید با استفاده از آن پوشش دهید. بار یک کامیون ممکن است مواد غذایی باشد. در این صورت نباید با نور خورشید تماسی داشته باشد. در این مواقع نیز پارچه ترانزیتی می‌تواند برای پوشش بار مواد غذایی گزینه‌ی مناسبی باشد. برزنت ترانزیتی و کانتینری را از طریق پیج خریداری کنید.

پارچه کانتینری

پارچه کانتینری یک نوع بسیار مقاوم از پوشش‌های ضد آب محسوب می‌شود. این پارچه را می‌توانید برای پوشش بخش‌های مختلف در ساختمان نیز مورد استفاده قرار دهید. مثلا پوشش سقف اسپیس فریم و سازه های موقت با استفاده از آن امکان پذیر است. یک پوشش را می‌توانید برای بالکن یا تراس نیز استفاده کنید. پوشش دهانه کولر یا روکش کولر آبی نیز از دیگر کاربردهای این نوع پارچه است. در واقع به دلیل مقاومت بالا امکان استفاده از آن برای فضاهای مختلف وجود دارد. پارچه ترانزیتی یا کانتینری کاربردهای بسیار متنوعی به عنوان یک چادر برزنتی دارد.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام