0912 063 4885

پارچه برزنت دوخته شده

عکس چادر برزنتی

پارچه برزنت دوخته شده

پارچه برزنت دوخته شده را هنگامی که با استفاده از چرخ‌های صنعتی می‌دوزند. از آن برای تولید چادر مسافرتی، پوشش نجهیزات صنعتی یا روکش و چادر خودرو استفاده می‌کنند. دوخت باید استاندارد باشد. به این علت که در غیر این صورت چادر تولید شده کیفیت مناسب را نخواهد داشت. یکی از ویژگی‌های این نوع پوشش مقاومت در برابر نفوذ آب است. این امر موجب می‌شود که پوشش در برابر بارش برف و باران مقاومت داشته باشد. پوشش برزنتی را می‌توان برای تهیه چادر سقفی نیز به کار برد. این پارچه می‌تواند دارای ضخامت های مختلفی باشد.

پارچه برزنت دوخته شده

ویژگی انواع پارچه برزنت دوخته شده با کیفیت بالا

انواع پارچه صنعتی باید دارای ویژگی‌های و مزایای مختلفی باشد. مثلا پارچه برزنت باید آب گریز باشد. در این صورت می‌توان از آن در صنایع مختلف استفاده کرد. کیفیت در این پارچه حرف اول را می‌زند. این موضوع می‌تواند روی قیمت برزنت موثر باشد. دوخت پارچه باید طبق اصول طراحی انواع چادر انجام شود. شما باید هنگام خرید به این نکات توجه کنید. برزنت معمولی از کرباس تهیه می‌شود. اما برای تولید یک پوشش ضد آب بهتر است از پلی استر برای ساخت آن استفاده شود. در ادامه برخی از ویژگی برزنت را ذکر خواهیم کرد:

  • مقاومت بالا در برابر نفوذ آب
  • ضد نور خورشید
  • جلوگیری از عبور اشعه ی مضر نور خورشید
  • قابل استفاده در صنایع مختلف

رول برزنت

خرید برزنت با دوخت عالی

چادر ماشین یا انواع چادر مسافرتی را باید در هنگام خرید بررسی کرد. نوع دوخت می‌تواند در مقاومت آن تاثیر مستقیم داشته باشد. معمولا دوخت با استفاده از چرخ های صنعتی انجام می‌شود. پارچه برزنت دوخته شده برای کاربردهای مختلف استفاده می‌شود. گاهی یک پوشش برای سقف یا تجهیزات به کار می‌رود. دوخت استاندارد برای این پوشش باید نسبت به آسیب مقاومت بالایی داشته باشد. اترس چادر در زمینه تولید انواع برزنت فعالیت دارد.

5/5 - (2 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام