پارچه برزنت دو طرف ضد آب

برزنت کانتینری مقاوم در برابر نور و آتش

پارچه برزنت دو طرف ضد آب

پارچه های برزنتی ضد آب و ضد رطوبت از جنس پلی استر و کرباس هستند که برای تهیه چادر برزنت ضد آب کاربرد دارند. این پارچه ها را برای ضد آب شدن با روکشی از پلاستیک و یا یورتان می پوشانند. انواع پارچه برزنت ضد رطوبت به صورت یک رو و دو رو تولید می شود. برزنت دورو توانایی عدم نفوذ آب را در دو طرف دارد. به عنوان مثال پارچه کانتینری دورو این ویژگی را داراست. منظور از ضد آب بودن پارچه نیز این می باشد که پارچه مورد نظر بتواند در برابر 100 میلیمتر آب مقاومت کند.

چادر ترانزیتی دو رو

 

پارچه برزنت پی وی سی

پارچه های برزنت ضد آب به صورت طبیعی یا مصنوعی تولید می شوند. این پارچه ها با مواد ضد آب مانند لاستیک، پی وی سی ( پلی وینیل کلراید) و یا پلی یورتان، فلوئوروپلیمرها و الاستومر های سیلیکونی و یا موم پوشش داده می شوند. همانطور که می دانید این پارچه های در عرض های 100 و 200 سانتی متری تولید می شوند. با توجه به نیاز مشتری به صورت عمده یا جزء به فروش می رسند. وزن این پارچه ها در عرض های مختلف از 220 تا 740 گرم بر مترمربع می باشد. برزنت پی وی سی که به عنوان یک پارچه ضد آب شناخته می شود، به صورت یک لا نخ تا شش لا نخ تولید و به فروش می رسد.

مشمع کانتینری

روش قیمت گذاری برزنت ضد آب

برزنت های معمولی به دلیل مواد اولیه ارزان تر دارای قیمت های مناسب تری هستند. با توجه به مواد اولیه ساخت پارچه برزنت ضد آب قیمت آن نیز تعیین می شود. تعیین قیمت برزنت ضد رطوبت علاوه بر مواد اولیه به متراژ، برند تولیدی و … بستگی دارد. در صورت خریداری برزنت به صورت عمده بدیهی است که هزینه کمتری نسب به خرید جزء برای خریدار در پی دارد. برای اطلاع از قیمت برزنت ضد آب دورو و یک رو با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام