پارچه برزنت سایبان

چادر برزنتی سقفی

پارچه برزنت سایبان

پارچه برزنت سایبان باید چگونه باشد؟ پارچه ضد آب سایبان ها از برزنت مقاوم و مستجکم می باشد که در برابر شرایط آب و هوایی مختلف مقاوم است. تنوع طرح و امکان چاپ تبلیغات روی پارچه از ویژگی های پارچه سایبان می باشد. انواع مختلفی از پارچه برای ایجاد سایبان به کار می رود، که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

برزنت سقفی

انواع پارچه سایبان

جنس پارچه به کار رفته در تهیه سایبان معمولا از برزنت می باشد. اما انواع دیگر سایبان مانند سایبان های پارچه ای نازک، سایبان با جنس تار و پودی و سایبان حصیری نیز در بازار وجود دارند. شما می توانید از انواع مختلف سایبان برای مکان مورد نظر خود استفاده کنید. اما جنس برزنتی آن یکی از انواع مقاوم و محبوب برای سایبان می باشد.

همانطور که می دانید برای ضد آب کردن برزنت در کنار الیاف طبیعی از الیاف مصنوعی مانند پلاستیک و پی وی سی نیز استفاده می شود. به همین دلیل سایبان برزنت ضد آب می باشد. جلوگیری از نفوذ باران و برف، جلوگیری از نفوذ نور خورشید و … از دیگر ویژگی های سایبان های برزنتی می باشد.

چادر برزنت کارکرده

پارچه سایبان مرغوب برای سایبان مغازه

پارچه برزنتی پی وی سی یکی از انواع مقاوم پارچه های مورد استفاده برای سایبان مغازه و فروشگاه و بهترین پارچه برای سایبان است. این پارچه تمام ویژگی هایی که از یک سایبان انتظار داریم را دارد. این نوع پارچه برای سایبان های چتری و انواع سایبان ها مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از ویژگی های آن جلوگیری از نفوذ رطوبت می باشد.

در پاییز و زمستان به دلیل ریزش باران و برف نیاز به یک سایبان ضد آب داریم که بتواند از نفوذ رطوبت به داخل جلوگیری کند. بنابراین سایبان با پارچه پی وی سی بهترین گزینه می باشد. برای اطلاع از قیمت پارچه سایبان با بخش فروش در تماس باشید.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام