0912 063 4885

پارچه برزنت سبز

پارچه برزنت سبز

پارچه برزنت سبز

پارچه برزنت سبز یکی از رایج ترین انواع رنگ این نوع محصول است. معمولا رنگ‌های مورد استفاده در ساخت برزنت ملایم و خاص هستند. مثلا سبز کم رنگ، کرم، نوک مدادی و … از رنگ‌های به کار رفته در این پارچه هستند. البته امکان تولید آن با رنگ‌های متنوع نیز وجود دارد. به این معنی که می‌توان مطابق سلیقه ی مشتری، پارچه برزنت با رنگ دلخواه را سفارش داد. برزنت یکی از مقاوم ترین انواع محصولات مورد استفاده در صنایع است. انواع آن نیز کاربردهای مختلفی دارند. به همین دلیل می‎‌توانیم برای پوشش بخش‌های مختلف از آن استفاده کنیم. رنگ سبز یک رنگ پرکاربرد محسوب می‌شود. برزنت با رنگ متنوع را می‌توانید از طریق سایت خریداری کنید.

پارچه برزنت آب گریز

کاربرد اصلی برزنت با رنگ سبز

برزنت با رنگ سبز کاربردهای مختلفی دارد. البته رنگ یک پارچه نمی‌تواند تعیین کننده مکان استفاده از آن باشد. مثلا برای تهیه چادرهای نظامی اغلب از رنگ سبز یا زرد استفاده می‌شود. انتخاب رنگ کاملا سلیقه ای است. در واقع شما می‌توانید بر اساس سلیقه ی خود یک رنگ را انتخاب و از آن استفاده کنید. نوع لباس های سربازان نیز معمولا سبز و از برزنت است. در ساخت انواع کوله پشتی نیز از این رنگ استفاده می‌شود. برزنت ضد آب است و کاربردهای مختلفی دارد. برای ساخت چادر برزنتی مسافرتی نیز از این پارچه می‌توان استفاده کرد.

خرید پارچه برزنت سبز

برای خرید برزنت با رنگ‌های مختلف می‌توانید به بخش فروشگاه سایت اترس مراجعه کنید. در این بخش محصولات متنوعی برای فروش قرار داده شده اند. با انتخاب محصول مورد نظر می‌توانید ویژگی‌های مختلف آن مانند رنگ را مشاهده کنید. پارچه برزنت سبز رنگ از نظر قیمت تفاوتی با سایر پارچه های برزنتی ندارد. به همین دلیل در هنگام خرید برزنت باید به این نکته توجه شود. در کنار برزنت با رنگ سبز می‌توان برزنت مشکی، سفید و … را خریداری کنید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام