پارچه برزنت سبک

پارچه برزنت سبک

پارچه برزنت سبک

پارچه برزنت سبک دارای وزن کمتری نسبت به سایر پارچه ها می باشد. انواع مختلف پارچه برزنت با کیفیت بالا و ضخامت زیاد تولید می شود. این پارچه ها سنگین هستند اما مقاومت بالایی دارند. پارچه های برزنتی سبک را برای تهیه چادر برزنتی استفاده می کنند. به عنوان مثال برزنت پلی استر که برای تهیه انواع چادر مسافرتی معمولی و حرفه ای استفاده می شود، سبک است. این پارچه مقاومت بسیار بالایی دارد و به عنوان یک پارچه ضد آب شناخته شده است.

قیمت برزنت

ویژگی پارچه برزنتی

همانطور که گفته شد برزنت انواع مختلفی دارد. این پارچه در برابر نفوذ آب مقاوم است. بنابراین به عنوان یک پارچه مقاوم در برابر رطوبت شناخته می شود. قیمت برزنت نسبت به سایر پارچه ها ارزانتر است. اما مقاومت آن بسیار بالا است. پارچه برزنتی شمعی، نانو، پلی استر، برزنت کانتینری، ترانزیتی، انواع برزنت سقفی و سایبان هر کدام دارای ویژگی های مختلف هستند. به عنوان مثال برزنت نسوز در برابر آتش و گرما مقاوم است.

پارچه برزنت سبک را می توان برای چادر ماشین برزنتی استفاده کرد. برای روکش خودرو و ماشین از برزنت سبک استفاده می شود. این پارچه باید در برابر نور خورشید و باران و برف از خودرو محافظت کند. به همین دلیل حتما باید از برزنت یا پارچه های ضد آب تهیه شود.

دوخت و طراحی پارچه های برزنتی

مرکز فروش پارچه برزنت

اترس چادر به عنوان تولیدی برزنت فعالیت دارد. امکان خرید حضوری برای مشتریان فراهم است. اما در بخش فروشگاه سایت نیز فروش اینترنتی پارچه برزنت ممکن است. قیمت برزنت با توجه به قیمت روز این پارچه تعیین می شود. به همین دلیل با توجه به نوسانات قیمت، قیمت ها در سایت درج نخواهد شد. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه و چادر برزنتی سبک و با وزن کم با بخش فروش در تماس باشید. انواع پارچه مقاوم و ضد آب در این مجموع به مشتریان ارائه می شوند.

5/5 - (4 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام