0912 063 4885

پارچه برزنت سفید

پارچه برزنت سفید

پارچه برزنت سفید

پارچه برزنت سفید یکی از انواع پرفروش برزنت است که برای فضاهای خاص قابل استفاده است. این پوشش معمولا برای دوخت چادر ماشین کاربرد دارد. البته کاربردهای دیگر آن مانند ساخت پرده های ضخیم یا روکش برای کالا نیز می‌باشد. گاهی برای جذابیت بیشتر آن را با رنگ های دیگر ترکیب می‌کنند. به عنوان مثال برزنت راه راه می‌تواند جذابیت بیشتری داشته باشد. پارچه برزنت سبز یا رنگ‌های دیگر مانند کرم نیز در بازار وجود دارند. رنگی که از همه بیشتر به این رنگ شباهت دارد، پارچه برزنت کرم رنگ است. معمولا برای پوشش کالا سعی می‌شود از پارچه ای استفاده شود که زودتر دچار کثیفی و آلودگی نشود. پارچه برزنت دوخته شده دارای رنگ های متنوع است.

پارچه برزنت

فروش برزنت با رنگ سفید

پارچه برزنت را می‌توان با رنگ های متنوعی خریداری کرد. اغلب از رنگ های ملایم برای این پارچه استفاده می‌شود. زیرا استفاده از رنگ‌های جیغ برای فضاهای رسمی پیشنهاد نمی‌شود. مثلا سقف یک سازه اسپیس فریم می‌تواند با استفاده از یک چادر برزنتی سفید رنگ پوشانده شود. استفاده از آن برای تولید انواع چادر مسافرتی مانند چادر گروهی نیز توصیه می‌شود. فروش برزنت معمولا به صورت عمده یا متری است. گاهی نیز برخی از افراد رول کامل را خریداری می‌کنند. هر رول دارای رنگ جداگانه است. بنابراین در صورتی که بخواهید رنگ های زیادتری خریداری کنید ناچار باید به صورت متری خریداری کنید.

پارچه برزنتی رنگی

چادر برزنتی رنگی مانند سبز، مشکی یا کرم بسیار پرفروش هستند. رنگ روشن نیز طرفداران خاص خود را دارد. برای تولید چتر سایبان معمولا از رنگ سفید استفاده می‌شود. زیرا در صورت رنگی بودن چتر بعد از مدت کوتاهی، چتر مورد نظر دچار رنگ پریدگی خواهد شد. چادر برزنتی را می‌توانید با رنگ های متنوع از طریق تولیدی خریداری کنید. تولیدکننده چادر معمولا تنوع پارچه برزنت را در اختیار مشتری قرار خواهد داد. این پوشش ها می‌توانند کاربرد بسیار زیادی در صنایع مختلف داشته باشند.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام