0912 063 4885

پارچه برزنت ضد آب ارزان قیمت

فروش ویژه پارچه ترانزیتی

پارچه برزنت ضد آب ارزان قیمت

پارچه برزنت ضد آب ارزان قیمت یکی از پرفروش ترین انواع پارچه برزنتی می باشد. به طور کلی پارچه های برزنتی برای مصارف گوناگونی تهیه می شوند. اترس چادر به عنوان تولید کننده پارچه برزنت فعالیت دارد. انواع پارچه برزنت در صنایع مختلف کاربرد های متفاوتی دارند. ضد آب بودن پارچه برزنت یک ویژگی بسیار مهم در پارچه های برزنتی است. همانطور که می دانید برزنت از الیاف مصنوعی و طبیعی تهیه می شود. الیاف مصنوعی موجود در تار و پود برزنت مانند پلی استر موجب می شوند که این پارچه در برابر آب مقاوم باشد و آن را از خود عبور ندهد.

روکش کولر و برزنت دهنه کولر آبی

کاربرد پارچه برزنتی ارزان

برزنت ضد آب ارزان قیمت کاربرد های گوناگونی دارد. به عنوان مثال برای تهیه انواع چادر های مسافرتی، روکش سقف سوله، به عنوان پوشش کالا و بار در حمل نقل جاده ای، به عنوان سایبان و پوشش سقف انواع آلاچیق های آماده و روکش استخر به کار می رود. برزنت آب گریز در برابر رطوبت مقاوم است و مانع نفوذ آن به داخل می شود. برزنت علاوه بر ضد آب بودن باید در برابر شرایط محیطی و جوی مقاوم باشد. مثلا از نفوذ نور خورشید جلوگیری کند.

نور خورشید دارای یک اشعه مضر به نام یو وی می باشد که برزنت ضد آب از نفوذ آن جلوگیری می کند. این مورد در تهیه سایبان و یا پوشش بار و کالا کاربردی می باشد. انواع پارچه های برزنتی دارای خواص مختلف هستند که با توجه به محل مصرف متفاوت است. چادر برزنت ضد آب که برای تهیه چادر های مسافرتی و روکش کالا کاربرد دارد ارزان و مقاوم است.

تولید برزنت کانتینری استاندارد

قیمت برزنت آب گریز

قیمت برزنت آب گریز نسبت به سایر پارچه های تولید شده ارزان و مناسب است. با توجه به کاربرد، ابعاد، کیفیت و …قیمت رول برزنت مشخص می شود. فروش برزنت به صورت متری و رولی انجام می شود. اترس چادر تولید کننده انواع پارچه های برزنت مانند برزنت شمعی، برزنت نانو و ضد آب، برزنت نسوز و … می باشد و به عنوان تولید کننده پارچه برزنت فعالیت دارد. برای اطلاع از قیمت محصولات با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام