0912 063 4885

پارچه برزنت طرح دار

پارچه نانو

پارچه برزنت طرح دار

پارچه برزنت طرح دار از انواع پرطرفدار برزنت است که کاربردهای زیادی دارد. این پارچه با طرح‌های مختلف مانند راه راه و رنگی به بازار عرضه می‌شود. پارچه برزنت طرح دار معمولا برای مصارف خاص خریداری می‌شود. مثلا در صنعت کیف و کفش سازی از پارچه برزنت نقش دار استفاده می شود. بنابراین تنوع طرح و رنگ در این گونه پارچه ها زیاد است. همانطور که می دانید برزنت از انواع مواد و الیاف مصنوعی و طبیعی تهیه می شود. این الیاف هر کدام بیشتر در تهیه برزنت استفاده شوند، ویژگی برزنت تغییر خواهد کرد. مثلا برزنت با الیاف پلی استر که یک نوع مواد مصنوعی است، ضد آب خواهد شد. منظور از این نوع ضد آب بودن فقط آب گریز بودن پارچه نیست! بلکه به طور کامل از نفوذ آب جلوگیری خواهد کرد. این موضوع در مورد انواع پارچه طرح دار و ساده نیز صدق می کند.

قیمت برزنت چادری

خرید پارچه برزنت طرحدار

پارچه برزنتی طرح دار با نام برزنت نانو را می‌توانید از طریق نمایندگی فروش پارچه برزنت خریداری کنید. این نوع پارچه کاربرد زیادی در صنایع مختلف دارد. گاهی اوقات مشتریان تمایل دارند برای پوشش چادر ماشین خود از برزنت با نقش و نگار خاص استفاده کنند. در این صورت باید از برزنت طرحدار برای این کار استفاده شود. این نوع پارچه می تواند دارای نقوش متنوعی باشد. همانطور که گفته شد یکی از نقوش پرکاربرد در این کار، طرح راه راه است که در اکثر چادرهای خودرو مشاهده می کنیم. با خرید پارچه برزنت طرحدار می توانید تنوع بیشتری در چادر برزنت ایجاد کنید. همین امر موجب می شود که فروش پارچه برزنت بیشتر باشد. میزان فروش برزنت بستگی به عوامل متعددی دارد. معمولا پارچه ساده از فروش بالاتری برخوردار است.

پارچه برزنت با قیمت ارزان

 

انواع پارچه برزنت نقش دار

برزنت نقش دار می تواند دارای نقوش متعددی باشد. انتخاب نوع طرح و نقش برزنت بستگی به سلیقه ی مخاطب خواهد داشت. در نتیجه می توانید از بین انواع برزنت ساده و نقش دار از پارچه مورد نظر خود به صورت متری یا رولی خریداری کنید. این نوع پارچه در واقع به صورت متر مربع به فروش می رسد. انواع پارچه برزنت نقش دار یا طرحدار با نقوش مختلف برای مصارف مختلفی مانند پوشش کالا و تجهیزات و تولید انواع چادر مسافرتی کاربرد دارد.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام