0912 063 4885

پارچه برزنت فلامنت

پارچه برزنت فلامنت

پارچه برزنت فلامنت

پارچه برزنت فلامنت یکی از انواع پارچه پرکاربرد است. از این پوشش بیشتر برای پوشش چادر خودرو استفاده می‌شود. تنوع رنگی این پوشش بسیار بالا است. اما معمولا یا به صورت ساده یا راه راه تولید می‌شود. این پوشش برای جلوگیری از آسیب‌های جوی و آب و هوایی به خودرو خریداری می‌شود. اگر پارکنیگ روباز است بهترین گزینه استفاده از یک پارچه برزنت مقاوم برای پوشش آن است. فلامنت می‌تواند برای این کار گزینه‌ی مناسبی باشد. این نوع پارچه علاوه بر آب گریز بودن، از عبور نور خورشید نیز جلوگیری می‌کند. به همین علت باید در هنگام خرید چادر برزنتی به جنس آن توجه شود.

پارچه برزنت فلامنت

قیمت روز برزنت فلامنت

برخی از افراد تمایل دارند که پارچه مورد نظر را خود خریداری و طبق خودرو آن را بدوزند. اما برخی نیز ترجیح می‌دهند که پوشش مورد نظر را به صورت آماده خریداری کنند. در هر صورت پارچه های مخصوص با نام چادر سواری نیز در دسترس است. با خرید آن برای خودرو مختلف، می‌توانید از پوشش مورد نظر استفاده کنید. پارچه برزنت فلامنت را می‌توانیم یکی از پرفروش ترین پوشش‌ها برای خودرو دانست. در واقع یک ماشین را می‌توانیم با استفاده از یک پوشش مقاوم در برابر آسیب های مختلف، مقاوم کنیم.

خرید فلامنت از تولیدی

تولیدکننده پارچه فلامنت معمولا قیمت کمتری را برای فروش هر مترمربع از این پارچه به مشتری، پیشنهاد می‌دهد. به همین دلیل اغلب این پوشش را از تولیدی خریداری می‌کنند. تولیدی به صورت عمده یا رولی نیز پوشش‌های مختلف را به مشتری عرضه می‌کند. پوشش ساده یا راه راه دارای قیمت های مختلفی است. هر کدام از این پوشش ‌ها با توجه به جنس و دوخت می‌توانند قیمت متفاوتی داشته باشند. چادر برزنتی را می‎‌توانید با قیمت ارزان با رنگ های متنوع خریداری کنید. این پوشش برای صنایع مختلف کاربرد دارد. به همین دلیل بسیار مقاوم است. پارچه برزنت برای چادر ماشین نیز در پیج برای فروش قرار داده شده است.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام