0912 063 4885

پارچه برزنت لمینت

پارچه برزنت لمینت

پارچه برزنت لمینت

پارچه برزنت لمینت را می‌توان به عنوان یکی از کاربردی ترین انواع پارچه معرفی کرد. این پارچه‌ی مقاوم، از دوام و مقاومت بسیار زیادی برخوردار است. استفاده از الیافی مانند پلی اتیلن موجب شده است که این پوشش به صورت یک رو و دو رو تهیه شود. در نوع دورو طبیعتا در هر دو طرف آب‌بندی و تقویت شده است. اینکه پارچه لمینت چیست؟ و چه کاربردهای دارد، یک مبحث بسیار طولانی است. پارچه لمینت سه لایه یکی از مقاوم ترین انواع پارچه برزنتی شناخته شده است. معمولا این پوشش توسط کارخانه‌های داخلی و خارجی تولید می‌شود. بنابراین برندهای متنوعی پارچه لمینت را به بازار ارائه کرده اند.

پارچه برزنت لمینت

کاربرد اصلی برزنت لمینت

برزنت لمینت را می‌توان در صنایعی مانند ساخت ساز و حمل و نقل به کار برد. حتما می‌دانید که به طور کلی پوشش‌های برزنتی کاربردهای متنوعی دارند. بیشتر پوشش‌های مقاوم مانند چادر خودرو، چادرمسافرتی و سایبان ها از برزنت تهیه می‌شوند. اما لمینت نیز در همین حوزه ها می‌تواند کاربرد داشته باشد. فروش آن نیز به صورت رولی امکان پذیر است. یکی از ویژگی‌های آن نیز تولید این پوشش به صورت چند لایه است. در نتیجه استحکام بیشتری نیز خواهد داشت. این پوشش در برابر آسیب های محیطی مانند سوراخ شدن، کشش یا پارگی بسیار مقاومت دارد. در واقع این ویژگی اصلی پارچه برزنت لمینت است.

کارخانه تولیدکننده پوشش لمینت

این پوشش در کارخانه های ایرانی نیز تولیدی می‌شود. بنابراین شما می‌توانید با قیمت مناسبی آن را تهیه کنید. پارچه لمینت ماسک، سه لایه و تنفسی دارای انواع متنوعی است. به همین دلیل کاربرد متفاوتی دارد. لمینت پارچه در مشهد، اصفهان، تهران، کرج و سایر شهرها به صورت اینترنتی قابل خریداری است. در واقع فروش اینترنتی پارچه برزنتی بسیار به صرفه است. در نتیجه بیشتر افراد از این روش خریداری برزنت، استقبال می‌کنند. برزنت انواع متنوعی دارد که با توجه به کاربرد آن قیمت گذاری می‌شوند. برزنت لمینت با تنوع رنگ در سایت موجود است.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام