پارچه برزنت متری

خرید آنلاین چادر برزنت

پارچه برزنت متری

پارچه برزنت متری و رولی به فروش می رسد. این پارچه مقاوم در انواع مختلف تولید می شود. انواع مختلف برزنت کاربرد های متفاوتی دارند و هر کدام در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این پارچه ها در ضخامت های متنوع و به صورت یک رو و دورو تولید می شوند. برزنت یک پارچه انعطاف پذیر است و در عرض های 100 تا 200 سانتی متری عرضه می شود. پارچه ها 3 لا نخ و 6 لا نخ از انواع پارچه های برزنت می باشند. فروش اینترنتی پارچه برزنت از طریق بخش فروشگاه انجام می شود.

دوخت و طراحی پارچه های برزنتی

انواع برزنت متری

همانطور که می دانید برزنت از الیاف طبیعی و مصنوعی تهیه می شود. دلیل استفاده از الیاف مصنوعی مانند پلی استر و پی وی سی، مقاوم کردن پارچه می باشد. با وجود این الیاف برزنت در برابر نفوذ رطوبت و آب مقاوم می شود. برزنت نخ پنبه ای مقاومت کمتری در برابر نفوذ برف و باران دارد. ظاهر پارچه های پلی استر براق تر می باشد. در واقع در این پارچه ها از الیاف مصنوعی که از فراورده های نفتی است، استفاده شده است.

کاربرد های مختلفی برای پارچه برزنت تعریف شده است. با توجه به جنس پارچه برزنت می توان از آن برای تهیه چادرهای مسافرتی، روکش استخر، سایبان و آلاچیق ، پوشش کالا و بار، تهیه پرده های ورودی برزنتی و … استفاده کرد. انواع پارچه های برزنتی ضد آب، نانو، شمعی، مشماعی، نسوز و کانتینری برای مصارف گوناگون تولید می شوند.

فروش برزنت کانتینری در کرج

قیمت پارچه برزنت رولی و متری

قیمت پارچه برزنت متری با توجه به ابعاد آن مشخص می شود. فروش این پارچه به صورت عمده و جزء انجام می شود. با توجه به اینکه این پارچه از محبوب ترین پارچه های موجود در بازار است اما قیمت مناسب و ارزانی دارد. در واقع نسبت به سایر پارچه ها با توجه به مقاومت بالای خود قیمت مناسب تری دارد. برای اطلاع از قمیت برزنت متری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام