0912 063 4885

پارچه برزنت نخی

پارچه برزنت نخی

پارچه برزنت نخی

پارچه برزنت نخی یکی از انواع این پوشش مقاوم است. مثلا به پارچه برزنت 3 لا 6 لا پارچه نخی گفته می‌شود. این پوشش بسیار مقاوم و آب گریز است. اما پارچه هایی که برای تولید آن از الیاف مصنوعی استفاده شده است، دیگر نخی نیستند. زیرا متریال اولیه برزنت نخی، الیاف طبیعی مانند کرباس است. این نوع پوشش‌ها با وجود نخی بودن کاملا آب گریز و ضد رطوبت هستند. به همین دلیل برای ساخت چادر مسافرتی از پارچه برزنت نخی نیز استفاده می‌شود. این نوع پوشش سبک است و کاربردهای متنوعی دارد. همین امر موجب شده است که این پوشش را در فضاهای مختلف استفاده کنند.

پارچه برزنت نخی

فروش برزنت 3 لا 6 لا نخی

برزنت ها دارای مقاومت بسیار بالایی هستند.به طوریکه کاربردهای مختلفی برای آنها در نظر گرفته می‌شود. در نتیجه سبک، مقاوم و پرفروش است. به همین دلیل کاربردهای بسیار زیادی دارد. برزنت نخی را می‌توانید برای پوشش کالا یا به عنوان پرده ضخیم به کار ببرید. در درب ورودی برخی فضاها مانند مساجد از این نوع پوشش استفاده می‌شود. شاید نوع کاربرد آن در درجه اول بستگی به نظر خریدار دارد. زیرا این پوشش مقاومت بالایی دارد. بنابراین برای مصارف مختلف قابل استفاده است. پارچه برزنت نخی یک پوشش مناسب برای چادر خودرو است.

تولید کننده برزنت

تولید کنندگان پارچه برزنت این پوشش را به شکل های مختلف مانند نخی یا پلاستیک برای فروش ارائه می‌کنند. برزنت کانتینری یک پوشش مصنوعی است. معمولا این نوع پارچه کاربردهای مختلفی دارد. یک چادر برزنتی با این نوع الیاف برای پوشش کانتینر کاربرد دارد. به همین دلیل در اغلب مواقع این پوشش را می‌توانید برای صنایع مختلفی به کار ببرید. تولیدی برزنت قیمت کمتری برای الیاف نخی ارائه می‌ دهد. شما می ‎توانید این پوشش را به صورت متری نیز خریداری کنید. منظور از فروش متری، فروش بر حسب مترمربع است. پارچه برزنت دوخته شده را می‌توانید از پیج نیز خریداری کنید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام