0912 063 4885

پارچه برزنت پوشش بالکن

چادر برزنت کارکرده

پارچه برزنت پوشش بالکن

پارچه برزنت پوشش بالکن و تراس به عنوان کاور بالکن یا سایبان بالکن به کار می رود. برای ایجاد یک فضای خصوصی و دلنشین در تراس می توانیم از پوشش های مختلف شیشه ای، پارچه و یا از سایبان استفاده کنیم. انواع پارچه های مقاوم برزنتی مانند برزنت شمعی، برزنت کانتینری که با نام های برزنت سقفی نیز شناخته می شوند، را می توان برای پوشش تراس به کار برد. این پوشش ها در مقابل شرایط محیطی مقاومت بسیار بالایی دارند.

چادر برزنتی سقفی

کاربرد پارچه برزنت پوشش بالکن

تابش نور مستقیم نور خورشید در تابستان در ساعتی از از روز موجب می شود که عملا از تراس نتوانیم استفاده کنیم. به همین دلیل استفاده از یک پوشش که بتواند از عبور نور خورشید جلوگیری کند و فضایی دلنشین را ایجاد کند، می تواند گزینه مناسبی باشد. به طور کلی می توان برای جلوگیری از عبور نور خورشید از سایبان های پارچه ای که به صورت دستی و اتوماتیک وجود دارند نیز استفاده کرد. برزنت شمعی در تهیه چادر محافظتی برای اتومبیل، ایجاد سقف های موقت ضد باران و رطوبت، پوشش های کالا برای محافظت آنها در انبار و … استفاده می شود.

قیمت چادر ترانزیتی

ویژگی های پارچه برزنت تراس

پارچه های برزنتی از نظر اقتصادی ارزان و مقرون به صرفه هستند و همانطور که می دانید از مقاومت بسیار بالایی در برابر پوسیدگی، سایش، نفوذ رطوبت و … برخوردار هستند. یکی دیگر از دلایل استفاده از پارچه برزنت برای پوشش بالکن، جلوگیری از نفوذ برف و باران در فصول سرد سال می باشد. پارچه برزنتی از عبور آب باران به داخل تراس جلوگیری می کند و همین امر موجب می شود که بتوان از فضای تراس در این فصول نیز استفاده کرد.

قیمت پارچه برزنتی برای پوشش تراس و بالکن با توجه به نوع آن مشخص می شود. ابعاد و کیفیت پارچه نیز در قیمت گذاری آن موثر می باشد. برای اطلاع از قیمت پارچه برزنت برای پوشش بالکن با بخش فروش در تماس باشید.

4.5/5 - (10 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام